trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
AvidVideoGameFanatic
VIP
3
9
followers
United States
25
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
50
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
The Wire
15,547 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,612 votes
8
— Great
87%
Steven Universe
3,281 votes
8
— Great
85%
Dragon Ball Z
6,270 votes
8
— Great
84%
Samurai Jack
1,870 votes
8
— Great
84%
ERASED
3,793 votes
8
— Great
83%
Dragon Ball
4,747 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,340 votes
8
— Great
83%
Banana Fish
693 votes
8
— Great
83%
Supernatural
24,950 votes
8
— Great
83%
Fullmetal Alchemist
3,849 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: The Animated Series
1,182 votes
8
— Great
81%
Teen Titans
1,642 votes
8
— Great
81%
X-Men: The Animated Series
1,685 votes
8
— Great
80%
Batman Beyond
1,307 votes
8
— Great
78%
Mobile Suit Gundam
229 votes
8
— Great
78%
Terror in Resonance
1,415 votes
8
— Great
78%
Paranoia Agent
755 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,298 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agent Carter
6,925 votes
8
— Great
77%
My Little Pony: Friendship Is Magic
1,084 votes
8
— Great
77%
Static Shock
322 votes
8
— Great
77%
Time of Eve
225 votes
8
— Great
76%
Carole & Tuesday
327 votes
8
— Great
76%
Yu-Gi-Oh! Duel Monsters
985 votes
8
— Great
76%
Wotakoi: Love is Hard for Otaku
553 votes
8
— Great
75%
The Bat Man of Shanghai
28 votes
8
— Great
75%
Constantine
4,996 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,982 votes
8
— Great
74%
Recovery of an MMO Junkie
331 votes
8
— Great
73%
Danny Phantom
695 votes
8
— Great
73%
Pokémon: Twilight Wings
126 votes
8
— Great
72%
Fate/Stay Night
947 votes
8
— Great
71%
The Gifted
3,046 votes
8
— Great
71%
Carnival Phantasm
96 votes
8
— Great
71%
O Maidens in Your Savage Season
181 votes
8
— Great
71%
Marvel's Luke Cage
9,242 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,227 votes
8
— Great
69%
Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online
558 votes
8
— Great
68%
Remake Our Life!
168 votes
8
— Great
67%
SING "YESTERDAY" FOR ME
179 votes
8
— Great
66%
HANEBADO!
104 votes
8
— Great
66%
AHO-GIRL
291 votes
8
— Great
65%
Alien News Desk
20 votes
8
— Great
64%
Vixen
505 votes
8
— Great
63%
Are You Lost?
87 votes
8
— Great
63%
Occultic;Nine
116 votes
8
— Great
62%
Disney Presents Goofy in How to Stay at Home
64 votes
8
— Great
55%
ChäoS;Child
62 votes
8
— Great
33%
Pop Fiction
3 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup