trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Daley
VIP
8
57
followers
Midwest USA
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
70
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
86%
The Office
27,507 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Futurama
19,635 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parks and Recreation
17,501 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Good Place
13,793 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Scrubs
13,404 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Wednesday
11,283 votes
10
— Totally Ninja!
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,474 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Gravity Falls
7,989 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Bob's Burgers
7,357 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,038 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Schitt's Creek
5,038 votes
10
— Totally Ninja!
83%
What We Do in the Shadows
4,737 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Steven Universe
3,283 votes
10
— Totally Ninja!
80%
SpongeBob SquarePants
3,274 votes
10
— Totally Ninja!
77%
King of the Hill
2,463 votes
10
— Totally Ninja!
84%
JoJo's Bizarre Adventure
1,981 votes
10
— Totally Ninja!
77%
3rd Rock from the Sun
2,053 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Samurai Jack
1,876 votes
10
— Totally Ninja!
79%
RuPaul's Drag Race
1,797 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Yuri!!! on Ice
1,165 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Kitchen Nightmares
1,054 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Yu-Gi-Oh! Duel Monsters
986 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Aggretsuko
886 votes
10
— Totally Ninja!
77%
RuPaul's Drag Race All Stars
844 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Eric Andre Show
712 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Kipo and the Age of Wonderbeasts
625 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Pokémon: Origins
626 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Great Pretender
622 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Monsters at Work
656 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Amphibia
548 votes
10
— Totally Ninja!
75%
3Below: Tales of Arcadia
546 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Wellington Paranormal
534 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Bakuman
489 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Monster Musume: Everyday Life with Monster Girls
473 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Are You Afraid of the Dark?
387 votes
10
— Totally Ninja!
64%
90 Day Fiancé
385 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Interspecies Reviewers
317 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Awkwafina is Nora From Queens
292 votes
10
— Totally Ninja!
65%
90 Day Fiancé: Before The 90 Days
246 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Tiger & Bunny
227 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Princess Jellyfish
200 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Wagnaria!!
193 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Flowers of Evil
199 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Cutthroat Kitchen
192 votes
10
— Totally Ninja!
67%
90 Day Fiancé: The Other Way
178 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Strangers with Candy
158 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Yu-Gi-Oh! 5D's
136 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Botched
123 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Inferno Cop
132 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Gaycation
107 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Monster High
96 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Skin Wars
88 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Dogs
80 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Yu-Gi-Oh! Zexal
82 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Oddities
64 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Elena of Avalor
69 votes
10
— Totally Ninja!
74%
At Home with Amy Sedaris
60 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Welcome to Irabu's Office
57 votes
10
— Totally Ninja!
75%
I Am Jazz
55 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Anime Crimes Division
53 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup