trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Barnock
2
followers
México
39
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
83
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
86%
Inception
71,508 votes
9
— Superb
78%
Doctor Strange
65,717 votes
9
— Superb
80%
Logan
60,575 votes
9
— Superb
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,141 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Endgame
48,637 votes
9
— Superb
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,097 votes
9
— Superb
84%
Django Unchained
44,452 votes
9
— Superb
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,199 votes
9
— Superb
85%
Star Wars
41,710 votes
9
— Superb
77%
Get Out
40,949 votes
9
— Superb
71%
Jurassic World
40,525 votes
9
— Superb
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,783 votes
9
— Superb
80%
Big Hero 6
34,267 votes
9
— Superb
85%
Parasite
33,834 votes
9
— Superb
77%
The Revenant
33,801 votes
9
— Superb
85%
Gladiator
32,510 votes
9
— Superb
77%
Ex Machina
30,608 votes
9
— Superb
81%
Bohemian Rhapsody
28,930 votes
9
— Superb
85%
The Silence of the Lambs
28,526 votes
9
— Superb
78%
Wreck-It Ralph
28,370 votes
9
— Superb
82%
Die Hard
27,171 votes
9
— Superb
72%
Pacific Rim
25,650 votes
9
— Superb
77%
Zombieland
25,433 votes
9
— Superb
78%
Toy Story 2
25,215 votes
9
— Superb
82%
Top Gun: Maverick
24,871 votes
9
— Superb
77%
La La Land
24,701 votes
9
— Superb
77%
Skyfall
24,154 votes
9
— Superb
77%
Men in Black
23,953 votes
9
— Superb
78%
Star Trek Into Darkness
23,299 votes
9
— Superb
74%
Pirates of the Caribbean: At World's End
22,562 votes
9
— Superb
74%
Monsters University
21,551 votes
9
— Superb
76%
Kick-Ass
21,354 votes
9
— Superb
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,329 votes
9
— Superb
79%
Casino Royale
21,214 votes
9
— Superb
78%
Back to the Future Part III
19,692 votes
9
— Superb
77%
Drive
19,536 votes
9
— Superb
70%
Don't Look Up
19,432 votes
9
— Superb
83%
Green Book
19,084 votes
9
— Superb
80%
American Beauty
18,871 votes
9
— Superb
77%
A Star Is Born
18,763 votes
9
— Superb
77%
Black Swan
18,536 votes
9
— Superb
77%
Taken
18,536 votes
9
— Superb
76%
Silver Linings Playbook
17,963 votes
9
— Superb
73%
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)
17,652 votes
9
— Superb
79%
Hot Fuzz
16,879 votes
9
— Superb
78%
The Theory of Everything
14,906 votes
9
— Superb
80%
About Time
14,454 votes
9
— Superb
75%
The Secret Life of Walter Mitty
13,497 votes
9
— Superb
83%
Oldboy
13,384 votes
9
— Superb
82%
Lion
13,353 votes
9
— Superb
80%
Dallas Buyers Club
13,116 votes
9
— Superb
80%
Rush
13,113 votes
9
— Superb
77%
Die Hard: With a Vengeance
12,962 votes
9
— Superb
68%
Kick-Ass 2
12,825 votes
9
— Superb
71%
Mission: Impossible III
12,485 votes
9
— Superb
67%
Nope
12,263 votes
9
— Superb
76%
Hercules
11,540 votes
9
— Superb
77%
Luca
11,353 votes
9
— Superb
70%
The Creator
10,491 votes
9
— Superb
71%
Non-Stop
10,479 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup