trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
onlygoodgossip
1
follower
Australia
44
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
30
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,154 votes
9
— Superb
70%
Venom
33,723 votes
9
— Superb
74%
Split
32,471 votes
9
— Superb
81%
Bohemian Rhapsody
28,936 votes
9
— Superb
81%
Kill Bill: Vol. 1
27,641 votes
9
— Superb
83%
Good Will Hunting
21,249 votes
9
— Superb
76%
Alita: Battle Angel
21,723 votes
5
— Meh
83%
Green Book
19,089 votes
9
— Superb
77%
A Star Is Born
18,767 votes
8
— Great
69%
Bird Box
18,738 votes
8
— Great
70%
Glass
17,881 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Zodiac
16,139 votes
8
— Great
72%
Bumblebee
15,672 votes
8
— Great
76%
BlacKkKlansman
13,883 votes
4
— Poor
75%
I, Tonya
10,985 votes
9
— Superb
73%
Crazy Rich Asians
10,331 votes
7
— Good
73%
The Favourite
8,413 votes
7
— Good
71%
The Grinch
8,059 votes
8
— Great
69%
I Am Mother
6,809 votes
9
— Superb
71%
Vice
6,093 votes
7
— Good
65%
Crawl
6,370 votes
8
— Great
70%
Mary Poppins Returns
6,007 votes
7
— Good
66%
Before I Go to Sleep
3,196 votes
8
— Great
75%
Beautiful Boy
2,919 votes
8
— Great
71%
Can You Ever Forgive Me?
2,574 votes
8
— Great
72%
The Wife
1,572 votes
8
— Great
71%
Animal Kingdom
1,372 votes
7
— Good
72%
The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley
1,318 votes
9
— Superb
78%
McQueen
266 votes
10
— Totally Ninja!
63%
The Amazing Johnathan Documentary
132 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup