trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
bittom
VIP
10
1
follower
Germany
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
32
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Black Mirror
28,902 votes
7
— Good
82%
Modern Family
25,396 votes
7
— Good
76%
The Flash
24,157 votes
7
— Good
85%
True Detective
21,169 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,100 votes
7
— Good
84%
The Queen's Gambit
18,145 votes
7
— Good
77%
New Girl
15,495 votes
7
— Good
77%
Marvel's Jessica Jones
14,907 votes
7
— Good
83%
Orphan Black
12,346 votes
7
— Good
79%
Wednesday
11,287 votes
7
— Good
86%
BoJack Horseman
10,241 votes
7
— Good
80%
That '70s Show
7,927 votes
7
— Good
83%
Luther
7,675 votes
7
— Good
69%
Obi-Wan Kenobi
7,266 votes
7
— Good
81%
Ray Donovan
5,642 votes
7
— Good
76%
A Series of Unfortunate Events
5,060 votes
7
— Good
75%
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story
4,674 votes
7
— Good
80%
Sharp Objects
4,362 votes
7
— Good
78%
Master of None
4,081 votes
7
— Good
80%
The Rookie
3,712 votes
7
— Good
72%
FlashForward
3,550 votes
7
— Good
77%
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
3,467 votes
7
— Good
76%
Rules of Engagement
1,415 votes
7
— Good
69%
According to Jim
961 votes
7
— Good
74%
Drawn Together
957 votes
7
— Good
81%
DuckTales
828 votes
7
— Good
72%
The Cuphead Show!
715 votes
7
— Good
72%
8 Simple Rules
624 votes
7
— Good
74%
Zom 100: Bucket List of the Dead
570 votes
7
— Good
71%
The Playlist
562 votes
7
— Good
60%
Free for All
33 votes
7
— Good
66%
MA 2412
13 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup