trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Brandin
5
followers
United States
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
333
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
89%
Game of Thrones
131,280 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,419 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,839 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
53,003 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,196 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,427 votes
8
— Great
84%
Dexter
39,067 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,767 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,471 votes
9
— Superb
86%
The Office
27,430 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,713 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,865 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,107 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,472 votes
9
— Superb
84%
The Boys
24,306 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,245 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,411 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
22,978 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,783 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
22,714 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,663 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,475 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,132 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,728 votes
8
— Great
86%
Futurama
19,601 votes
9
— Superb
79%
The Witcher
19,509 votes
7
— Good
79%
American Horror Story
19,231 votes
7
— Good
78%
Family Guy
18,877 votes
8
— Great
91%
Avatar: The Last Airbender
18,725 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,094 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,605 votes
9
— Superb
77%
WandaVision
16,270 votes
8
— Great
87%
Death Note
15,776 votes
9
— Superb
80%
Loki
15,726 votes
7
— Good
78%
True Blood
15,635 votes
8
— Great
92%
The Wire
15,525 votes
9
— Superb
78%
The Vampire Diaries
15,470 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,110 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,087 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,907 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,890 votes
8
— Great
87%
Attack on Titan
14,299 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,134 votes
8
— Great
74%
Heroes
13,722 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,784 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,600 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,336 votes
7
— Good
84%
Mindhunter
12,143 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,134 votes
9
— Superb
86%
Ted Lasso
11,861 votes
8
— Great
85%
Archer
11,473 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,318 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,200 votes
7
— Good
82%
The Handmaid's Tale
11,081 votes
9
— Superb
90%
Arcane
10,917 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,824 votes
8
— Great
83%
The Haunting of Hill House
10,696 votes
8
— Great
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,454 votes
9
— Superb
86%
BoJack Horseman
10,214 votes
8
— Great
76%
You
10,173 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
6
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup