trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Brandon C. Carroll
VIP
5
1
follower
Hinesville, Georgia
48
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
58
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,443 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,846 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,206 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Arrow
31,971 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Supernatural
24,933 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Flash
24,136 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Orange Is the New Black
22,979 votes
7
— Good
84%
South Park
19,232 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,089 votes
10
— Totally Ninja!
79%
American Horror Story
19,233 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Blacklist
17,806 votes
9
— Superb
84%
Hannibal
15,089 votes
9
— Superb
78%
True Blood
15,633 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Gotham
15,211 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Once Upon a Time
14,875 votes
8
— Great
79%
Elementary
12,587 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Grimm
10,365 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How to Get Away with Murder
10,218 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Legend of Korra
9,396 votes
10
— Totally Ninja!
85%
One-Punch Man
8,129 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Penny Dreadful
8,301 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Smallville
8,183 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Naruto Shippuden
6,757 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Cobra Kai
6,559 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Dragon Ball Z
6,260 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Strain
6,663 votes
10
— Totally Ninja!
76%
iZombie
6,459 votes
8
— Great
81%
Malcolm in the Middle
6,096 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Scorpion
5,303 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Sleepy Hollow
5,253 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Constantine
4,993 votes
10
— Totally Ninja!
83%
MythBusters
4,722 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Scandal
4,789 votes
8
— Great
80%
Law & Order: Special Victims Unit
3,838 votes
10
— Totally Ninja!
77%
CSI: Crime Scene Investigation
3,689 votes
9
— Superb
69%
Z Nation
3,027 votes
6
— Fair
84%
Young Justice
2,373 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Extant
2,585 votes
6
— Fair
79%
New Amsterdam
2,372 votes
9
— Superb
68%
Marvel's Cloak & Dagger
2,204 votes
8
— Great
74%
black-ish
1,661 votes
10
— Totally Ninja!
70%
From Dusk Till Dawn: The Series
1,561 votes
10
— Totally Ninja!
72%
MasterChef
1,249 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Franklin & Bash
1,078 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Voltron: Legendary Defender
836 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Masters of the Universe: Revelation
838 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Alone
652 votes
8
— Great
72%
Houdini
672 votes
8
— Great
74%
American Housewife
575 votes
8
— Great
72%
The Mysteries of Laura
557 votes
9
— Superb
71%
Beware the Batman
363 votes
10
— Totally Ninja!
74%
MasterChef Junior
347 votes
9
— Superb
71%
The Ultimate Fighter
319 votes
9
— Superb
70%
Transformers: War for Cybertron: Siege
261 votes
9
— Superb
70%
Running Wild with Bear Grylls
178 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Nightwing: The Series
108 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Macross Delta
56 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Somebody's Gotta Do It
28 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup