trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
briped
VIP
9
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
84
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,181 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,318 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
65,802 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
61,023 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
41,488 votes
6
— Fair
85%
Friends
41,381 votes
7
— Good
84%
Dexter
39,033 votes
7
— Good
81%
Lost
32,734 votes
7
— Good
75%
Arrow
31,956 votes
7
— Good
85%
House
29,950 votes
8
— Great
83%
Supernatural
24,918 votes
6
— Fair
84%
Suits
24,256 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,400 votes
7
— Good
81%
Prison Break
22,769 votes
7
— Good
82%
The Simpsons
22,690 votes
7
— Good
84%
Marvel's Daredevil
22,649 votes
9
— Superb
84%
Community
20,256 votes
7
— Good
78%
Family Guy
18,856 votes
7
— Good
90%
Firefly
17,593 votes
8
— Great
84%
Person of Interest
16,118 votes
8
— Great
78%
The Vampire Diaries
15,459 votes
7
— Good
88%
Battlestar Galactica
14,124 votes
8
— Great
74%
Heroes
13,716 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,374 votes
7
— Good
86%
The IT Crowd
13,089 votes
7
— Good
79%
Elementary
12,580 votes
7
— Good
82%
Chuck
12,385 votes
6
— Fair
70%
Two and a Half Men
12,345 votes
5
— Meh
81%
The Mentalist
12,328 votes
8
— Great
82%
Castle
11,665 votes
7
— Good
84%
Spartacus
11,401 votes
8
— Great
87%
Stargate SG-1
9,176 votes
8
— Great
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,104 votes
6
— Fair
74%
Falling Skies
9,096 votes
7
— Good
87%
Star Trek: The Next Generation
8,277 votes
7
— Good
77%
Smallville
8,174 votes
7
— Good
80%
NCIS
7,722 votes
7
— Good
80%
Lie to Me
7,299 votes
9
— Superb
77%
Continuum
7,236 votes
8
— Great
83%
Psych
6,540 votes
5
— Meh
84%
Stargate Atlantis
6,517 votes
7
— Good
81%
Eureka
6,239 votes
7
— Good
79%
Merlin
6,112 votes
8
— Great
69%
Terra Nova
5,460 votes
7
— Good
76%
Almost Human
5,380 votes
8
— Great
81%
Star Trek: Voyager
5,372 votes
6
— Fair
80%
Atypical
4,963 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Stargate Universe
4,886 votes
8
— Great
78%
Charmed
4,742 votes
7
— Good
83%
Star Trek: Deep Space Nine
4,572 votes
6
— Fair
81%
Star Trek
4,352 votes
4
— Poor
70%
V
4,281 votes
8
— Great
77%
Star Trek: Enterprise
4,157 votes
6
— Fair
79%
Torchwood
3,944 votes
8
— Great
81%
Leverage
3,889 votes
7
— Good
80%
Angel
3,821 votes
5
— Meh
75%
NCIS: Los Angeles
3,675 votes
6
— Fair
72%
FlashForward
3,543 votes
6
— Fair
77%
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
3,461 votes
7
— Good
73%
Alphas
3,412 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup