Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Elizabeth Anne Summers
0
Followers
0
Following
Mexico City, Mexico City
43
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Science Fiction
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
245
movies
Science Fiction
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
75%
Avatar: The Way of Water
19,687 votes
8
— Great
66%
Godzilla
19,640 votes
4
— Poor
70%
Snowpiercer
19,519 votes
9
— Superb
67%
Terminator Genisys
18,518 votes
8
— Great
70%
Glass
18,305 votes
8
— Great
68%
X-Men: The Last Stand
17,996 votes
8
— Great
77%
Minority Report
17,913 votes
10
— Totally Ninja!
71%
In Time
17,806 votes
9
— Superb
62%
2012
17,260 votes
2
— Terrible
71%
TRON: Legacy
16,731 votes
7
— Good
78%
E.T. the Extra-Terrestrial
16,004 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Rampage
15,723 votes
4
— Poor
68%
Men in Black II
15,703 votes
7
— Good
77%
The Butterfly Effect
15,683 votes
9
— Superb
85%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
15,413 votes
8
— Great
80%
A Clockwork Orange
15,412 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Transformers: Revenge of the Fallen
15,247 votes
6
— Fair
68%
The Day After Tomorrow
15,155 votes
6
— Fair
76%
28 Days Later
14,521 votes
7
— Good
60%
Fantastic Four
14,520 votes
9
— Superb
78%
Predator
14,277 votes
7
— Good
78%
Children of Men
14,113 votes
7
— Good
64%
The Purge
13,799 votes
5
— Meh
64%
RoboCop
13,529 votes
6
— Fair
72%
Armageddon
13,401 votes
9
— Superb
60%
Jupiter Ascending
13,276 votes
7
— Good
70%
Contagion
12,914 votes
9
— Superb
71%
The Book of Eli
12,701 votes
8
— Great
67%
War of the Worlds
12,617 votes
9
— Superb
69%
Cloverfield
12,536 votes
8
— Great
77%
Total Recall
12,071 votes
9
— Superb
66%
Total Recall
12,052 votes
7
— Good
59%
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
11,988 votes
8
— Great
66%
Transcendence
11,947 votes
9
— Superb
81%
Serenity
11,758 votes
9
— Superb
71%
The World's End
11,712 votes
8
— Great
65%
Terminator 3: Rise of the Machines
11,697 votes
8
— Great
71%
Super 8
11,676 votes
9
— Superb
65%
Terminator Salvation
11,538 votes
8
— Great
74%
Furiosa: A Mad Max Saga
11,351 votes
10
— Totally Ninja!
68%
John Carter
10,867 votes
7
— Good
67%
Alien³
10,711 votes
9
— Superb
55%
After Earth
10,229 votes
7
— Good
68%
Riddick
10,146 votes
6
— Fair
76%
RoboCop
9,881 votes
9
— Superb
75%
Poor Things
9,790 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Space Jam
9,662 votes
6
— Fair
71%
The Mist
9,637 votes
6
— Fair
58%
Hulk
9,607 votes
9
— Superb
73%
Face/Off
9,309 votes
9
— Superb
67%
Resident Evil: Apocalypse
9,198 votes
6
— Fair
75%
Equilibrium
9,106 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Iron Giant
8,989 votes
9
— Superb
61%
Cowboys & Aliens
8,926 votes
7
— Good
67%
M3GAN
8,815 votes
8
— Great
68%
Signs
8,738 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Déjà Vu
8,714 votes
8
— Great
72%
A.I. Artificial Intelligence
8,696 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Criminal
8,658 votes
7
— Good
71%
The Chronicles of Riddick
8,634 votes
5
— Meh
1
2
3
4
5
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch