trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
ghostjacker
12
followers
Sinkie, Island of the...Damned
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
144
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
131,188 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
52,946 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,162 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,425 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,077 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,842 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,070 votes
9
— Superb
82%
Homeland
24,466 votes
9
— Superb
84%
The Boys
24,182 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,998 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,401 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,453 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,115 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,065 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,594 votes
9
— Superb
82%
Money Heist
17,253 votes
9
— Superb
86%
Dark
17,055 votes
9
— Superb
86%
Peaky Blinders
16,236 votes
9
— Superb
84%
Person of Interest
16,119 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,753 votes
9
— Superb
78%
True Blood
15,618 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,897 votes
9
— Superb
87%
Attack on Titan
14,268 votes
9
— Superb
85%
The Last of Us
13,449 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
12,974 votes
9
— Superb
83%
Ozark
12,761 votes
9
— Superb
84%
Mindhunter
12,123 votes
9
— Superb
82%
24
11,232 votes
9
— Superb
78%
Altered Carbon
11,193 votes
9
— Superb
83%
The Haunting of Hill House
10,682 votes
9
— Superb
82%
Love, Death & Robots
9,766 votes
9
— Superb
84%
Boardwalk Empire
9,095 votes
9
— Superb
76%
American Dad!
8,346 votes
9
— Superb
81%
Penny Dreadful
8,291 votes
9
— Superb
85%
One-Punch Man
8,115 votes
9
— Superb
79%
Weeds
8,111 votes
9
— Superb
80%
That '70s Show
7,895 votes
9
— Superb
85%
Twin Peaks
7,674 votes
9
— Superb
80%
Watchmen
7,077 votes
9
— Superb
79%
Legion
6,962 votes
9
— Superb
78%
The Man in the High Castle
6,809 votes
9
— Superb
76%
iZombie
6,452 votes
9
— Superb
85%
Justified
6,420 votes
9
— Superb
82%
Fallout
6,275 votes
9
— Superb
77%
The Sandman
5,926 votes
9
— Superb
82%
The Night Of
5,878 votes
9
— Superb
86%
Six Feet Under
5,484 votes
9
— Superb
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,459 votes
9
— Superb
80%
Taboo
5,331 votes
9
— Superb
86%
Deadwood
5,098 votes
9
— Superb
83%
What We Do in the Shadows
4,697 votes
9
— Superb
80%
Sharp Objects
4,342 votes
9
— Superb
88%
Steins;Gate
4,162 votes
9
— Superb
82%
Cyberpunk: Edgerunners
4,013 votes
9
— Superb
85%
Jujutsu Kaisen
3,908 votes
9
— Superb
80%
Monk
3,873 votes
9
— Superb
84%
ERASED
3,788 votes
9
— Superb
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,674 votes
9
— Superb
79%
Narcos: Mexico
3,285 votes
9
— Superb
82%
Bosch
3,221 votes
9
— Superb
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup