trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
ghostjacker
12
followers
Sinkie, Island of the...Damned
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
1,053
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
16
17
18
92%
Breaking Bad
97,303 votes
10
— Totally Ninja!
92%
The Wire
15,507 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,536 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,182 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,068 votes
9
— Superb
91%
Planet Earth II
2,613 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Frieren: Beyond Journey's End
1,026 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,341 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,593 votes
9
— Superb
89%
The World at War
440 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
131,173 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,156 votes
9
— Superb
88%
The Hunt
220 votes
9
— Superb
88%
Cowboy Bebop
6,759 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Steins;Gate
4,161 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,418 votes
9
— Superb
87%
Attack on Titan
14,265 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,062 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,750 votes
9
— Superb
87%
The Shield
4,381 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Yes Minister
463 votes
9
— Superb
87%
The Vietnam War
560 votes
9
— Superb
86%
Top Gear
7,229 votes
8
— Great
86%
Deadwood
5,097 votes
9
— Superb
86%
Six Feet Under
5,482 votes
9
— Superb
86%
Yes, Prime Minister
383 votes
8
— Great
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,674 votes
9
— Superb
86%
Peaky Blinders
16,230 votes
9
— Superb
86%
Signal
525 votes
9
— Superb
86%
Friday Night Lights
2,711 votes
7
— Good
86%
Fringe
23,400 votes
9
— Superb
86%
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex
1,412 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Dark
17,049 votes
9
— Superb
86%
Hunter x Hunter
637 votes
8
— Great
86%
BLUE EYE SAMURAI
2,288 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Shōgun
4,215 votes
8
— Great
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,455 votes
9
— Superb
85%
Seinfeld
12,161 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mob Psycho 100
2,858 votes
9
— Superb
85%
Monster
1,455 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Last of Us
13,435 votes
9
— Superb
85%
The Beatles: Get Back
685 votes
9
— Superb
85%
One-Punch Man
8,113 votes
9
— Superb
85%
House
29,949 votes
7
— Good
85%
Rome
6,777 votes
8
— Great
85%
The Expanse
12,970 votes
9
— Superb
85%
Naruto Shippuden
6,739 votes
8
— Great
85%
Archer
11,461 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Twin Peaks
7,672 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,894 votes
9
— Superb
85%
The X-Files
12,125 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Jujutsu Kaisen
3,906 votes
9
— Superb
85%
Vinland Saga
2,148 votes
9
— Superb
85%
Justified
6,418 votes
9
— Superb
85%
Berserk
1,847 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
52,933 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,112 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,676 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Newsroom
7,468 votes
8
— Great
84%
Samurai Champloo
2,754 votes
9
— Superb
1
2
3
16
17
18
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup