trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
iChan
76
followers
My Private Room
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
293
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
81%
How I Met Your Mother
41,547 votes
7
— Good
75%
Arrow
31,976 votes
7
— Good
85%
Mr. Robot
26,727 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
26,140 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,879 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,673 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,491 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,091 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,512 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,107 votes
9
— Superb
80%
Lucifer
16,929 votes
7
— Good
91%
Band of Brothers
16,566 votes
9
— Superb
77%
WandaVision
16,295 votes
8
— Great
84%
Person of Interest
16,130 votes
9
— Superb
80%
Loki
15,744 votes
7
— Good
77%
Marvel's Jessica Jones
14,893 votes
8
— Great
74%
Heroes
13,727 votes
9
— Superb
80%
Sex Education
13,709 votes
7
— Good
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,226 votes
8
— Great
73%
Moon Knight
9,612 votes
7
— Good
62%
Marvel's Iron Fist
8,811 votes
7
— Good
68%
Supergirl
8,533 votes
9
— Superb
69%
Glee
8,300 votes
8
— Great
73%
Hawkeye
8,138 votes
9
— Superb
83%
Banshee
7,517 votes
7
— Good
77%
Continuum
7,240 votes
9
— Superb
70%
Marvel's The Defenders
7,153 votes
7
— Good
77%
Revenge
7,094 votes
8
— Great
73%
What If...?
6,163 votes
7
— Good
77%
Limitless
5,771 votes
7
— Good
73%
Titans
5,707 votes
7
— Good
76%
Desperate Housewives
5,577 votes
7
— Good
79%
Alice in Borderland
5,515 votes
7
— Good
84%
Veronica Mars
5,166 votes
7
— Good
76%
Hawaii Five-0
5,020 votes
7
— Good
75%
Constantine
4,994 votes
7
— Good
73%
Halo
4,562 votes
8
— Great
82%
Chicago Fire
4,075 votes
7
— Good
71%
Quantico
3,745 votes
7
— Good
80%
9-1-1
3,110 votes
7
— Good
81%
Kingdom
2,985 votes
7
— Good
74%
Warrior Nun
2,869 votes
7
— Good
80%
Fairy Tail
2,490 votes
8
— Great
75%
S.W.A.T.
2,237 votes
7
— Good
54%
Batwoman
2,173 votes
6
— Fair
67%
Van Helsing
2,102 votes
7
— Good
75%
Sweet Home
1,859 votes
7
— Good
80%
My Name
1,696 votes
9
— Superb
75%
FBI
1,645 votes
7
— Good
74%
Witches of East End
1,573 votes
7
— Good
86%
Crash Landing on You
1,530 votes
8
— Great
86%
Goblin
1,514 votes
9
— Superb
70%
Messiah
1,504 votes
7
— Good
77%
9-1-1: Lone Star
1,331 votes
7
— Good
86%
It's Okay to Not Be Okay
1,255 votes
7
— Good
85%
Vincenzo
1,195 votes
8
— Great
82%
Strong Woman Do Bong Soon
1,167 votes
9
— Superb
83%
Descendants of the Sun
1,056 votes
8
— Great
60%
Resident Evil: Infinite Darkness
1,055 votes
7
— Good
63%
Minority Report
1,042 votes
6
— Fair
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup