Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
A K
2
Followers
2
Following
India
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
92
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
79%
The Big Bang Theory
62,375 votes
6
— Fair
78%
Squid Game
20,880 votes
7
— Good
84%
The Queen's Gambit
19,004 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Lucifer
17,486 votes
8
— Great
77%
WandaVision
17,025 votes
7
— Good
77%
The Umbrella Academy
14,827 votes
8
— Great
82%
Castle
11,851 votes
8
— Great
73%
Hawkeye
8,505 votes
9
— Superb
77%
Bridgerton
5,368 votes
7
— Good
83%
Schitt's Creek
5,281 votes
8
— Great
71%
Quantico
3,794 votes
7
— Good
70%
Emily in Paris
3,372 votes
7
— Good
77%
The Lincoln Lawyer
1,822 votes
7
— Good
75%
Alias Grace
1,738 votes
7
— Good
86%
Crash Landing on You
1,680 votes
9
— Superb
72%
Everything Sucks!
1,609 votes
9
— Superb
86%
Goblin
1,582 votes
6
— Fair
86%
It's Okay to Not Be Okay
1,333 votes
8
— Great
82%
Business Proposal
1,323 votes
7
— Good
85%
Extraordinary Attorney Woo
1,302 votes
9
— Superb
85%
Vincenzo
1,263 votes
9
— Superb
82%
Strong Woman Do Bong Soon
1,223 votes
8
— Great
79%
Sacred Games
1,081 votes
9
— Superb
81%
What's Wrong With Secretary Kim
1,057 votes
7
— Good
80%
Itaewon Class
996 votes
9
— Superb
65%
The Irregulars
978 votes
7
— Good
78%
Daisy Jones & the Six
945 votes
7
— Good
63%
That '90s Show
944 votes
6
— Fair
85%
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo
934 votes
7
— Good
81%
W
901 votes
8
— Great
81%
True Beauty
849 votes
7
— Good
83%
Hometown Cha-Cha-Cha
824 votes
8
— Great
67%
Love Alarm
727 votes
6
— Fair
87%
Alchemy of Souls
721 votes
9
— Superb
84%
Healer
644 votes
9
— Superb
67%
Uncoupled
639 votes
6
— Fair
81%
Miss Fisher's Murder Mysteries
634 votes
9
— Superb
83%
Panchayat
576 votes
8
— Great
80%
Because This Is My First Life
558 votes
7
— Good
70%
Nevertheless,
545 votes
7
— Good
84%
Mr. Queen
527 votes
9
— Superb
78%
My Demon
510 votes
8
— Great
67%
Sexify
503 votes
5
— Meh
80%
Doom at Your Service
497 votes
8
— Great
79%
Romance is a Bonus Book
495 votes
7
— Good
79%
Her Private Life
494 votes
8
— Great
76%
She Was Pretty
481 votes
6
— Fair
78%
Oh My Venus
477 votes
8
— Great
78%
Something in the Rain
450 votes
8
— Great
58%
Haters Back Off
415 votes
1
— Weak Sauce :(
77%
Touch Your Heart
414 votes
7
— Good
60%
Kiss Me First
385 votes
6
— Fair
74%
Abyss
369 votes
8
— Great
72%
The Mysterious Benedict Society
347 votes
5
— Meh
74%
The Law According to Lidia Poët
341 votes
8
— Great
76%
The Sound of Magic
328 votes
8
— Great
77%
My Roommate Is a Gumiho
327 votes
7
— Good
73%
My First First Love
322 votes
6
— Fair
76%
See You in My 19th Life
303 votes
8
— Great
80%
Welcome to Samdal-ri
247 votes
7
— Good
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch