trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Nice Nature
1
follower
Puebla/Karlsruhe
23
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
25
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
88%
12 Angry Men
12,602 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Resacón en China
4 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Perfect Blue
4,090 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Non Non Biyori: Vacation
64 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Rascal Does Not Dream of a Dreaming Girl
491 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Made in Abyss: Dawn of the Deep Soul
667 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Memories of Murder
5,059 votes
9
— Superb
79%
Night Is Short, Walk On Girl
456 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Good Day, Ramon
86 votes
8
— Great
78%
Josee, the Tiger and the Fish
513 votes
9
— Superb
76%
The Way Home
111 votes
9
— Superb
75%
Pompo the Cinephile
97 votes
9
— Superb
75%
Predestination
14,233 votes
6
— Fair
75%
Urusei Yatsura: Beautiful Dreamer
79 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Bullet Train
18,223 votes
8
— Great
74%
Sing a Bit of Harmony
101 votes
8
— Great
74%
Penguin Highway
340 votes
8
— Great
74%
Precious
2,199 votes
3
— Bad
73%
The Nice Guys
22,230 votes
4
— Poor
72%
Maison Ikkoku: The Final Chapter
10 votes
9
— Superb
70%
Antarctica
2 votes
8
— Great
68%
Wataten!: An Angel Flew Down to Me! - Precious Friends
20 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Urusei Yatsura: The Final Chapter
18 votes
7
— Good
67%
Isekai Quartet the Movie: Another World
28 votes
8
— Great
63%
The Golden Ball
8 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup