trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Co
VIP
2
1
follower
Harvey, Louisiana
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Family
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
252
movies
Family
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
75%
Safety
424 votes
8
— Great
72%
Pokémon the Movie: The Power of Us
427 votes
7
— Good
60%
Avalon High
467 votes
5
— Meh
70%
The Magician's Elephant
416 votes
5
— Meh
65%
The Garfield Movie
429 votes
7
— Good
64%
LEGO Star Wars Terrifying Tales
424 votes
3
— Bad
66%
Trouble
418 votes
4
— Poor
62%
Maggie Simpson in "The Force Awakens from Its Nap"
423 votes
7
— Good
63%
Pokémon: Jirachi - Wish Maker
410 votes
6
— Fair
65%
Timmy Failure: Mistakes Were Made
386 votes
4
— Poor
66%
Paper Planes
374 votes
7
— Good
69%
Fireheart
364 votes
7
— Good
56%
Turbo: A Power Rangers Movie
405 votes
7
— Good
74%
White Fang
337 votes
6
— Fair
62%
Rugrats Go Wild
367 votes
8
— Great
71%
Get a Horse!
337 votes
8
— Great
59%
Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again
374 votes
7
— Good
64%
Everyone's Hero
350 votes
7
— Good
63%
Unaccompanied Minors
354 votes
8
— Great
54%
Thunderbirds
389 votes
2
— Terrible
65%
Pokémon Ranger and the Temple of the Sea
330 votes
4
— Poor
53%
Stuart Little 3: Call of the Wild
372 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
Sgt. Stubby: An American Hero
276 votes
8
— Great
64%
Hey Arnold! The Movie
298 votes
9
— Superb
55%
Fat Albert
312 votes
4
— Poor
66%
The Wild Thornberrys Movie
275 votes
7
— Good
60%
Catch That Kid
273 votes
7
— Good
62%
LEGO Star Wars Summer Vacation
265 votes
6
— Fair
50%
Ben 10: Race Against Time
297 votes
1
— Weak Sauce :(
61%
Snow Buddies
258 votes
6
— Fair
66%
Dragon Rider
240 votes
2
— Terrible
62%
Horrid Henry: The Movie
223 votes
6
— Fair
63%
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules
212 votes
5
— Meh
63%
Super Buddies
205 votes
4
— Poor
58%
Read It and Weep
215 votes
5
— Meh
66%
Tokyo Mater
194 votes
9
— Superb
58%
Minutemen
207 votes
9
— Superb
62%
Maggie Simpson in "Rogue Not Quite One"
185 votes
8
— Great
75%
Snoopy Presents: Welcome Home, Franklin
143 votes
9
— Superb
70%
Be My Valentine, Charlie Brown
131 votes
8
— Great
61%
Life with Mikey
140 votes
8
— Great
68%
Snoopy Presents: For Auld Lang Syne
117 votes
9
— Superb
70%
Olive, The Other Reindeer
111 votes
9
— Superb
55%
Teen Titans Go! See Space Jam
135 votes
7
— Good
54%
Hatching Pete
136 votes
7
— Good
62%
Grand-Daddy Day Care
114 votes
1
— Weak Sauce :(
55%
The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad
120 votes
5
— Meh
67%
Happy New Year, Charlie Brown
102 votes
8
— Great
69%
Beauty and the Beast: A 30th Celebration
96 votes
8
— Great
58%
Richie Rich's Christmas Wish
102 votes
2
— Terrible
66%
The Small One
82 votes
8
— Great
69%
Fantasy Football
77 votes
7
— Good
67%
Tom Sawyer
75 votes
8
— Great
65%
Jimmy Timmy Power Hour
76 votes
8
— Great
59%
Camp Hideout
78 votes
4
— Poor
70%
The Scariest Story Ever: A Mickey Mouse Halloween Spooktacular
63 votes
7
— Good
65%
Scary Godmother: Halloween Spooktakular
66 votes
7
— Good
58%
The Legend of Frosty the Snowman
72 votes
5
— Meh
64%
Mooned
65 votes
7
— Good
54%
Up, Up, and Away
75 votes
5
— Meh
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup