trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Co
VIP
2
1
follower
Harvey, Louisiana
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
56
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Stranger Things
53,137 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,537 votes
9
— Superb
91%
Avatar: The Last Airbender
18,773 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,313 votes
9
— Superb
80%
Loki
15,783 votes
7
— Good
85%
The Last of Us
13,591 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Ted Lasso
11,915 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Invincible
8,620 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Hawkeye
8,148 votes
8
— Great
69%
Glee
8,303 votes
8
— Great
85%
The Bear
6,703 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Book of Boba Fett
7,159 votes
8
— Great
80%
Cobra Kai
6,571 votes
9
— Superb
84%
This Is Us
5,828 votes
10
— Totally Ninja!
58%
She-Hulk: Attorney at Law
5,847 votes
9
— Superb
64%
Ms. Marvel
5,106 votes
8
— Great
78%
Master of None
4,081 votes
9
— Superb
76%
Never Have I Ever
3,071 votes
9
— Superb
77%
American Vandal
2,164 votes
9
— Superb
81%
Impractical Jokers
1,919 votes
9
— Superb
72%
Hunters
1,934 votes
9
— Superb
66%
Man Vs Bee
1,766 votes
3
— Bad
80%
Quantum Leap
1,558 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Get Down
1,296 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Rehearsal
1,156 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Dave
1,112 votes
8
— Great
77%
On My Block
1,088 votes
9
— Superb
81%
Smiling Friends
781 votes
10
— Totally Ninja!
63%
That '90s Show
848 votes
8
— Great
79%
All American
736 votes
9
— Superb
72%
The Circle
704 votes
8
— Great
72%
High School Musical: The Musical: The Series
656 votes
8
— Great
63%
Quantum Leap
670 votes
8
— Great
44%
The Idol
822 votes
3
— Bad
52%
Blockbuster
653 votes
8
— Great
73%
Quiet on Set: The Dark Side of Kids TV
453 votes
9
— Superb
75%
The Movies That Made Us
420 votes
8
— Great
70%
grown-ish
425 votes
8
— Great
76%
The Toys That Made Us
380 votes
8
— Great
75%
Pokémon Concierge
293 votes
7
— Good
74%
The Carmichael Show
231 votes
9
— Superb
66%
Gentefied
180 votes
9
— Superb
72%
The G Word with Adam Conover
105 votes
6
— Fair
84%
The New Edition Story
80 votes
9
— Superb
60%
Pixar in Real Life
107 votes
7
— Good
67%
Primo
72 votes
9
— Superb
61%
Freeridge
76 votes
7
— Good
67%
King of Collectibles: The Goldin Touch
56 votes
8
— Great
50%
Historical Roasts
61 votes
8
— Great
67%
I Love You, You Hate Me
42 votes
8
— Great
73%
The Bobby Brown Story
31 votes
8
— Great
62%
We Baby Bears
32 votes
9
— Superb
58%
Voices Rising: The Music of Wakanda Forever
30 votes
8
— Great
63%
Live in Front of a Studio Audience
22 votes
9
— Superb
49%
Love in the Time of Corona
31 votes
3
— Bad
48%
Slobby's World
5 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup