trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Trevor May
3
followers
Vancouver, Canada
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
147
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
131,002 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,136 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,724 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
60,950 votes
5
— Meh
89%
Sherlock
47,099 votes
9
— Superb
84%
Dexter
38,982 votes
8
— Great
81%
Lost
32,679 votes
8
— Great
85%
House
29,907 votes
7
— Good
88%
Rick and Morty
29,352 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,743 votes
8
— Great
86%
The Office
27,285 votes
7
— Good
91%
Chernobyl
25,986 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,627 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,801 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
25,000 votes
7
— Good
84%
Vikings
25,440 votes
9
— Superb
82%
Modern Family
25,265 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,208 votes
9
— Superb
82%
Homeland
24,449 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,931 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,378 votes
7
— Good
84%
The Mandalorian
22,392 votes
10
— This is the Way.
81%
Prison Break
22,728 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
22,948 votes
7
— Good
84%
Community
20,228 votes
5
— Meh
87%
Doctor Who
18,660 votes
5
— Meh
79%
The Witcher
19,432 votes
9
— Superb
91%
Band of Brothers
16,502 votes
10
— Totally Ninja!
92%
The Wire
15,474 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Loki
15,632 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,058 votes
7
— Good
78%
True Blood
15,607 votes
5
— Meh
85%
Narcos
14,860 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,113 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The IT Crowd
13,075 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
12,944 votes
9
— Superb
74%
Heroes
13,703 votes
4
— Poor
83%
Ozark
12,725 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,574 votes
7
— Good
83%
Orphan Black
12,317 votes
8
— Great
85%
Seinfeld
12,132 votes
8
— Great
85%
Archer
11,449 votes
8
— Great
84%
Spartacus
11,389 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,291 votes
7
— Good
66%
Under the Dome
12,680 votes
3
— Bad
82%
24
11,221 votes
6
— Fair
82%
The Handmaid's Tale
11,049 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,176 votes
10
— Totally Ninja!
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,415 votes
5
— Meh
84%
Boardwalk Empire
9,083 votes
9
— Superb
83%
The Americans
8,915 votes
7
— Good
74%
Falling Skies
9,093 votes
7
— Good
87%
Star Trek: The Next Generation
8,265 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Succession
8,191 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Star Trek: Discovery
8,480 votes
8
— Great
84%
Downton Abbey
7,731 votes
9
— Superb
82%
Black Sails
7,799 votes
9
— Superb
81%
The Leftovers
7,754 votes
8
— Great
82%
30 Rock
7,630 votes
7
— Good
85%
The Newsroom
7,462 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup