trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Candicain1717
VIP
2
13
followers
Lake Village, Indiana
48
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
226
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
79%
The Walking Dead
65,772 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
52,897 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
32,713 votes
9
— Superb
75%
Arrow
31,950 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,772 votes
8
— Great
76%
The Flash
24,111 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fringe
23,388 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Prison Break
22,756 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Mandalorian
22,431 votes
10
— This is the Way.
77%
The 100
20,087 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,069 votes
10
— Totally Ninja!
79%
American Horror Story
19,202 votes
9
— Superb
80%
The Blacklist
17,788 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,591 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Loki
15,668 votes
9
— Superb
77%
Gotham
15,206 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Battlestar Galactica
14,119 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Last of Us
13,397 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Expanse
12,961 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Under the Dome
12,685 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The X-Files
12,118 votes
8
— Great
84%
Mindhunter
12,112 votes
10
— Totally Ninja!
82%
24
11,229 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Altered Carbon
11,185 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Haunting of Hill House
10,673 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Grimm
10,350 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Love, Death & Robots
9,754 votes
9
— Superb
70%
Fear the Walking Dead
9,292 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Criminal Minds
9,220 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Stargate SG-1
9,169 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Falling Skies
9,094 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Supergirl
8,523 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Star Trek: Discovery
8,507 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Star Trek: The Next Generation
8,273 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Revolution
7,632 votes
10
— Totally Ninja!
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,420 votes
8
— Great
77%
Continuum
7,237 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Obi-Wan Kenobi
7,211 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Book of Boba Fett
7,101 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Lost in Space
6,890 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Following
6,823 votes
8
— Great
88%
Cowboy Bebop
6,757 votes
8
— Great
73%
The Strain
6,652 votes
8
— Great
84%
Stargate Atlantis
6,514 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Reacher
6,479 votes
8
— Great
81%
Eureka
6,239 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Sandman
5,913 votes
8
— Great
79%
Warehouse 13
5,665 votes
8
— Great
74%
Designated Survivor
5,633 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Last Ship
5,582 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Terra Nova
5,461 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Almost Human
5,380 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Star Trek: Voyager
5,369 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Scorpion
5,298 votes
8
— Great
81%
Silo
5,264 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Sleepy Hollow
5,250 votes
8
— Great
75%
Star Trek: Picard
5,044 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Stargate Universe
4,885 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Sinner
4,852 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Yellowstone
4,821 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup