trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Bruno Cardellos
0
followers
Sampa
39
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
50
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Stranger Things
52,918 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,147 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
41,472 votes
10
— Legen - wait for it - dary!
84%
Dexter
39,026 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Rick and Morty
29,405 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fringe
23,393 votes
10
— Totally Ninja!
84%
South Park
19,193 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Doctor Who
18,672 votes
10
— Totally Ninja!
79%
American Horror Story
19,207 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,592 votes
10
— Totally Ninja!
78%
True Blood
15,617 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Battlestar Galactica
14,122 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Scrubs
13,373 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Heroes
13,713 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Chuck
12,385 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Sense8
11,383 votes
10
— Totally Ninja!
83%
White Collar
10,045 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Marvel's Luke Cage
9,223 votes
10
— Totally Ninja!
85%
One-Punch Man
8,108 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Gravity Falls
7,953 votes
10
— Totally Ninja!
80%
That '70s Show
7,892 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Lie to Me
7,298 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Legion
6,959 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Eureka
6,239 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Limitless
5,763 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Warehouse 13
5,664 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Scorpion
5,299 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Neon Genesis Evangelion
4,887 votes
10
— Totally Ninja!
83%
MythBusters
4,715 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Stephen King's It
4,687 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Dark Matter
3,905 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Caprica
2,491 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Doctor Horrible's Sing-Along Blog
1,994 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Dark Angel
2,044 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Lost Room
1,923 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Whose Line is it Anyway?
1,468 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Dexter's Laboratory
1,459 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Yu Yu Hakusho
1,025 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Secret Diary of a Call Girl
954 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Guild
734 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Rose Red
338 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Freakazoid!
294 votes
10
— Totally Ninja!
81%
ReBoot
241 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Beast Wars: Transformers
243 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Megas XLR
193 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Colony
179 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Beast Machines
98 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Beakman's World
79 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Bubblegum Crisis: Tokyo 2040
76 votes
10
— Totally Ninja!
67%
The Quest
64 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup