trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Carson J Gallo
10
followers
Long Island, New York
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
47
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
91%
Avatar: The Last Airbender
18,623 votes
7
— Good
82%
Naruto
6,552 votes
7
— Good
80%
Batman Beyond
1,303 votes
7
— Good
79%
Dark Angel
2,043 votes
7
— Good
79%
Boss
1,010 votes
7
— Good
78%
The Chicago Code
520 votes
7
— Good
77%
The 100
20,073 votes
7
— Good
77%
Haven
3,617 votes
7
— Good
76%
Sliders
1,292 votes
7
— Good
76%
The Dresden Files
818 votes
7
— Good
76%
Covert Affairs
2,506 votes
7
— Good
75%
Tru Calling
781 votes
7
— Good
75%
Constantine
4,980 votes
7
— Good
75%
Defying Gravity
648 votes
7
— Good
73%
Brotherhood
204 votes
7
— Good
72%
Sabrina, the Teenage Witch
1,686 votes
7
— Good
72%
Archive 81
1,987 votes
7
— Good
72%
The Tomorrow People (US)
2,921 votes
7
— Good
71%
Quantico
3,739 votes
7
— Good
71%
Raines
46 votes
7
— Good
70%
Scream: The TV Series
2,442 votes
7
— Good
70%
Threshold
252 votes
7
— Good
69%
The Stand
715 votes
7
— Good
67%
The Crossing
710 votes
7
— Good
67%
The Player
507 votes
7
— Good
66%
Under the Dome
12,678 votes
7
— Good
66%
666 Park Avenue
1,495 votes
7
— Good
66%
XIII
175 votes
7
— Good
65%
The River
965 votes
7
— Good
65%
Detroit 1-8-7
123 votes
7
— Good
65%
Helstrom
800 votes
7
— Good
64%
Vixen
501 votes
7
— Good
64%
The Triangle
264 votes
7
— Good
63%
Freedom Fighters: The Ray
141 votes
7
— Good
63%
Thief
47 votes
7
— Good
62%
Blade: The Series
329 votes
7
— Good
61%
Red Widow
179 votes
7
— Good
59%
Star Trek: Of Gods and Men
128 votes
7
— Good
59%
Star Trek: Of Gods and Men
128 votes
7
— Good
59%
Tremors
93 votes
7
— Good
59%
The Mist
2,097 votes
7
— Good
58%
Superboy
39 votes
7
— Good
56%
Undercovers
196 votes
7
— Good
56%
The Cape
642 votes
7
— Good
53%
Stargate Origins
644 votes
7
— Good
53%
American Idol
840 votes
7
— Good
52%
Marvel's Inhumans
2,774 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup