trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
CatherinneDuarte
29
followers
Estoril, Portugal
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
52
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
The Big Bang Theory
61,017 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
52,934 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,731 votes
9
— Superb
84%
Vikings
25,473 votes
9
— Superb
82%
Modern Family
25,308 votes
9
— Superb
82%
Homeland
24,463 votes
9
— Superb
79%
Orange Is the New Black
22,968 votes
9
— Superb
77%
The 100
20,097 votes
9
— Superb
87%
Doctor Who
18,677 votes
9
— Superb
84%
Person of Interest
16,118 votes
9
— Superb
77%
New Girl
15,461 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
14,859 votes
9
— Superb
66%
Under the Dome
12,688 votes
9
— Superb
79%
Elementary
12,580 votes
9
— Superb
81%
The Mentalist
12,328 votes
9
— Superb
82%
Castle
11,665 votes
9
— Superb
79%
Grimm
10,354 votes
9
— Superb
73%
2 Broke Girls
9,036 votes
9
— Superb
69%
Glee
8,291 votes
9
— Superb
82%
30 Rock
7,644 votes
9
— Superb
68%
Revolution
7,632 votes
9
— Superb
77%
Continuum
7,236 votes
9
— Superb
73%
Sleepy Hollow
5,251 votes
9
— Superb
82%
Veep
4,672 votes
9
— Superb
82%
Chicago Fire
4,072 votes
9
— Superb
81%
Leverage
3,889 votes
9
— Superb
80%
Law & Order: Special Victims Unit
3,830 votes
9
— Superb
77%
CSI: Crime Scene Investigation
3,686 votes
9
— Superb
77%
Haven
3,621 votes
9
— Superb
71%
Touch
3,117 votes
9
— Superb
80%
9-1-1
3,105 votes
9
— Superb
77%
Lost Girl
2,886 votes
9
— Superb
73%
The 4400
2,865 votes
9
— Superb
86%
Friday Night Lights
2,711 votes
9
— Superb
78%
Empire
2,461 votes
9
— Superb
80%
Grace and Frankie
2,343 votes
9
— Superb
76%
Legend of the Seeker
2,067 votes
9
— Superb
72%
CSI: NY
1,858 votes
9
— Superb
81%
The Good Fight
1,749 votes
9
— Superb
76%
Perception
1,738 votes
9
— Superb
80%
Crazy Ex-Girlfriend
1,621 votes
9
— Superb
71%
Unforgettable
1,485 votes
9
— Superb
69%
Resurrection
1,457 votes
9
— Superb
78%
Rookie Blue
1,204 votes
9
— Superb
78%
Cold Case
1,145 votes
9
— Superb
77%
Mozart in the Jungle
1,098 votes
9
— Superb
80%
The Bold Type
952 votes
9
— Superb
73%
Melissa & Joey
924 votes
9
— Superb
66%
The First
499 votes
9
— Superb
67%
Mixology
440 votes
9
— Superb
63%
Lipstick Jungle
179 votes
9
— Superb
69%
Summerland
101 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup