trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Changnoi
VIP
7
14
followers
Birmingham England
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
1,871
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
30
31
32
82%
Deadpool
108,430 votes
5
— Meh
78%
Doctor Strange
65,750 votes
6
— Fair
65%
Suicide Squad
58,791 votes
4
— Poor
77%
Arrival
56,477 votes
7
— Good
79%
John Wick
51,072 votes
9
— Superb
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,495 votes
7
— Good
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,118 votes
7
— Good
73%
Passengers
42,132 votes
9
— Superb
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,291 votes
5
— Meh
83%
Hacksaw Ridge
30,605 votes
9
— Superb
81%
Bohemian Rhapsody
28,940 votes
9
— Superb
76%
A Quiet Place
28,260 votes
7
— Good
71%
The Amazing Spider-Man
28,194 votes
7
— Good
84%
Alien
27,195 votes
8
— Great
72%
Tenet
25,478 votes
7
— Good
77%
Zombieland
25,449 votes
5
— Meh
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,226 votes
6
— Fair
82%
Top Gun: Maverick
24,907 votes
7
— Good
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
24,903 votes
5
— Meh
81%
1917
24,735 votes
6
— Fair
67%
Alien: Covenant
24,645 votes
7
— Good
72%
10 Cloverfield Lane
24,519 votes
5
— Meh
76%
Sherlock Holmes
24,102 votes
6
— Fair
81%
The Fifth Element
23,624 votes
6
— Fair
70%
Jack Reacher: Never Go Back
22,334 votes
7
— Good
73%
Looper
21,744 votes
7
— Good
76%
Alita: Battle Angel
21,729 votes
4
— Poor
81%
Oppenheimer
21,034 votes
5
— Meh
76%
Watchmen
20,921 votes
5
— Meh
64%
Spider-Man 3
20,690 votes
6
— Fair
77%
Limitless
20,205 votes
6
— Fair
84%
American History X
20,168 votes
8
— Great
83%
Aliens
20,119 votes
8
— Great
68%
Inferno
19,750 votes
8
— Great
67%
X-Men Origins: Wolverine
19,562 votes
7
— Good
77%
Drive
19,560 votes
5
— Meh
70%
Don't Look Up
19,450 votes
7
— Good
74%
American Sniper
19,433 votes
9
— Superb
72%
King Arthur: Legend of the Sword
19,160 votes
6
— Fair
79%
Jojo Rabbit
18,785 votes
2
— Terrible
59%
Wonder Woman 1984
18,185 votes
4
— Poor
74%
No Time to Die
17,999 votes
6
— Fair
79%
The Greatest Showman
17,846 votes
7
— Good
75%
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
17,246 votes
6
— Fair
72%
Jack Reacher
17,152 votes
8
— Great
71%
22 Jump Street
16,837 votes
6
— Fair
80%
12 Years a Slave
16,739 votes
8
— Great
74%
The Man from U.N.C.L.E.
16,364 votes
6
— Fair
78%
The Gentlemen
16,311 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 4
16,287 votes
4
— Poor
67%
The Hangover Part II
16,201 votes
7
— Good
76%
Zodiac
16,148 votes
8
— Great
67%
Hancock
15,981 votes
5
— Meh
81%
Gran Torino
15,880 votes
9
— Superb
76%
The Curious Case of Benjamin Button
15,582 votes
9
— Superb
63%
Ad Astra
15,565 votes
7
— Good
67%
xXx: Return of Xander Cage
15,333 votes
6
— Fair
77%
The Butterfly Effect
15,324 votes
4
— Poor
77%
Sin City
15,239 votes
5
— Meh
76%
Argo
15,161 votes
7
— Good
1
2
3
30
31
32
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup