trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
chasillo
12
followers
Madrid
55
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
457
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
6
7
8
92%
Breaking Bad
97,273 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
61,008 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,147 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
41,472 votes
8
— Great
85%
Friends
41,362 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
39,026 votes
8
— Great
81%
Lost
32,723 votes
7
— Good
85%
House
29,942 votes
7
— Good
85%
Mr. Robot
26,666 votes
7
— Good
91%
Chernobyl
26,055 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
25,468 votes
7
— Good
82%
Modern Family
25,300 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
25,057 votes
7
— Good
83%
Supernatural
24,911 votes
7
— Good
82%
Homeland
24,461 votes
7
— Good
84%
Suits
24,249 votes
7
— Good
84%
House of Cards
24,233 votes
7
— Good
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,981 votes
1
— Weak Sauce :(
86%
Fringe
23,393 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
22,963 votes
7
— Good
81%
Prison Break
22,764 votes
6
— Fair
84%
Marvel's Daredevil
22,646 votes
7
— Good
84%
Community
20,250 votes
6
— Fair
77%
The 100
20,094 votes
6
— Fair
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,071 votes
7
— Good
84%
The Queen's Gambit
18,051 votes
9
— Superb
80%
The Blacklist
17,791 votes
7
— Good
90%
Firefly
17,592 votes
9
— Superb
82%
Money Heist
17,244 votes
6
— Fair
86%
Dark
17,041 votes
8
— Great
80%
Lucifer
16,891 votes
4
— Poor
77%
WandaVision
16,244 votes
7
— Good
86%
Peaky Blinders
16,225 votes
8
— Great
80%
Loki
15,680 votes
7
— Good
91%
The Sopranos
15,174 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,084 votes
7
— Good
84%
Hannibal
15,071 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,890 votes
9
— Superb
76%
Once Upon a Time
14,870 votes
5
— Meh
77%
Marvel's Jessica Jones
14,858 votes
7
— Good
88%
Battlestar Galactica
14,122 votes
9
— Superb
74%
Heroes
13,713 votes
6
— Fair
80%
Sex Education
13,673 votes
7
— Good
84%
Scrubs
13,373 votes
6
— Fair
85%
The Expanse
12,967 votes
7
— Good
83%
Ozark
12,753 votes
7
— Good
84%
Arrested Development
12,588 votes
5
— Meh
82%
Chuck
12,385 votes
5
— Meh
70%
Two and a Half Men
12,343 votes
6
— Fair
83%
Orphan Black
12,321 votes
7
— Good
85%
The X-Files
12,123 votes
8
— Great
84%
Mindhunter
12,114 votes
8
— Great
85%
Archer
11,460 votes
7
— Good
84%
Spartacus
11,398 votes
7
— Good
82%
Sense8
11,383 votes
4
— Poor
85%
Mad Men
11,304 votes
7
— Good
82%
Californication
11,260 votes
8
— Great
82%
24
11,231 votes
6
— Fair
78%
Altered Carbon
11,186 votes
6
— Fair
82%
The Handmaid's Tale
11,066 votes
7
— Good
1
2
3
6
7
8
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup