trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Cihat Hazar
0
followers
Istanbul, Istanbul
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
85
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,512 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,570 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
18,748 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Planet Earth
4,720 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,154 votes
10
— Totally Ninja!
89%
My Mister
449 votes
7
— Good
89%
Game of Thrones
131,381 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,223 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,517 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Leyla and Mecnun
254 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,145 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Mr. Sunshine
394 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Death Note
15,802 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Succession
8,284 votes
7
— Good
86%
Crash Landing on You
1,532 votes
10
— Totally Ninja!
86%
It's Okay to Not Be Okay
1,256 votes
9
— Superb
86%
Goblin
1,514 votes
9
— Superb
86%
Peaky Blinders
16,290 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,107 votes
8
— Great
86%
Signal
525 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,422 votes
9
— Superb
86%
Dark
17,101 votes
9
— Superb
85%
The Last of Us
13,534 votes
9
— Superb
85%
Rome
6,793 votes
9
— Superb
85%
One-Punch Man
8,136 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,853 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,917 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,451 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo
903 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
53,055 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,150 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,738 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,259 votes
9
— Superb
84%
Boardwalk Empire
9,113 votes
7
— Good
84%
Spartacus
11,413 votes
7
— Good
84%
Dexter
39,089 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,115 votes
8
— Great
84%
As If
201 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Pacific
5,673 votes
9
— Superb
84%
Silicon Valley
15,126 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,060 votes
8
— Great
83%
Hotel Del Luna
813 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,889 votes
6
— Fair
83%
Scarlet Heart: Ryeo
617 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Descendants of the Sun
1,056 votes
8
— Great
82%
Strong Woman Do Bong Soon
1,167 votes
7
— Good
82%
The Night Of
5,889 votes
9
— Superb
82%
Love, Death & Robots
9,800 votes
9
— Superb
82%
Money Heist
17,289 votes
7
— Good
81%
What's Wrong With Secretary Kim
1,009 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,798 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
32,791 votes
7
— Good
81%
How I Met Your Mother
41,560 votes
8
— Great
80%
The Legend of the Blue Sea
584 votes
8
— Great
80%
Loki
15,751 votes
8
— Great
80%
City Hunter
434 votes
9
— Superb
80%
Greatest Events of World War II In Colour
318 votes
10
— Totally Ninja!
79%
My Love from Another Star
834 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,871 votes
5
— Meh
79%
11.22.63
6,272 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup