trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Dr Octopus
VIP
10
11
followers
Santa Cruz
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
106
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,130 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,350 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
24,994 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
17,403 votes
9
— Superb
84%
Arrested Development
12,574 votes
9
— Superb
85%
Archer
11,448 votes
9
— Superb
86%
BoJack Horseman
10,166 votes
9
— Superb
86%
Fleabag
8,709 votes
9
— Superb
81%
Euphoria
8,109 votes
9
— Superb
87%
Adventure Time
7,007 votes
9
— Superb
84%
The Good Wife
5,516 votes
9
— Superb
86%
Six Feet Under
5,475 votes
9
— Superb
80%
Taboo
5,324 votes
9
— Superb
84%
Utopia
4,070 votes
9
— Superb
80%
The Office
4,004 votes
9
— Superb
75%
Doom Patrol
3,696 votes
9
— Superb
76%
Mythic Quest
2,392 votes
9
— Superb
82%
An Idiot Abroad
2,053 votes
9
— Superb
78%
Star Trek: Lower Decks
1,956 votes
9
— Superb
87%
Nathan for You
1,830 votes
9
— Superb
81%
Years and Years
1,747 votes
9
— Superb
83%
Spaced
1,736 votes
9
— Superb
66%
Avenue 5
1,713 votes
9
— Superb
74%
Station Eleven
1,664 votes
9
— Superb
86%
QI
1,519 votes
9
— Superb
79%
Courage the Cowardly Dog
1,458 votes
9
— Superb
88%
The Owl House
1,440 votes
9
— Superb
75%
Vice Principals
1,426 votes
9
— Superb
69%
BONDiNG
1,389 votes
9
— Superb
79%
FLCL
1,298 votes
9
— Superb
77%
Mozart in the Jungle
1,098 votes
9
— Superb
73%
The Politician
1,042 votes
9
— Superb
71%
A.P. Bio
1,025 votes
9
— Superb
76%
Kidding
1,024 votes
9
— Superb
77%
Pinky and the Brain
962 votes
9
— Superb
75%
I Think You Should Leave with Tim Robinson
951 votes
9
— Superb
73%
Rugrats
928 votes
9
— Superb
75%
Hey Arnold!
841 votes
9
— Superb
79%
Tales from the Crypt
823 votes
9
— Superb
81%
The Mighty Boosh
705 votes
9
— Superb
82%
Garth Marenghi's Darkplace
701 votes
9
— Superb
79%
Golden Boy
682 votes
9
— Superb
82%
Horace and Pete
638 votes
9
— Superb
79%
The Addams Family
621 votes
9
— Superb
82%
Review
597 votes
9
— Superb
83%
Mystery Science Theater 3000
577 votes
9
— Superb
74%
Foster's Home for Imaginary Friends
573 votes
9
— Superb
74%
Baymax!
546 votes
9
— Superb
73%
Star Trek: Prodigy
544 votes
9
— Superb
76%
Man vs. Wild
542 votes
9
— Superb
81%
Doc Martin
529 votes
9
— Superb
75%
Eden of the East
502 votes
9
— Superb
85%
Adventure Time: Distant Lands
478 votes
9
— Superb
78%
Clone High
459 votes
9
— Superb
70%
Dirty Sexy Money
396 votes
9
— Superb
75%
Da Ali G Show
393 votes
9
— Superb
81%
That Mitchell and Webb Look
392 votes
9
— Superb
77%
Kenan & Kel
382 votes
9
— Superb
84%
Jeeves and Wooster
377 votes
9
— Superb
70%
Q-Force
376 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup