trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
chooch
0
followers
Acton, Ontario
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
263
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
89%
Game of Thrones
131,319 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
61,083 votes
5
— Meh
85%
Stranger Things
53,024 votes
8
— Great
85%
Friends
41,435 votes
4
— Poor
85%
House
29,981 votes
6
— Fair
75%
Arrow
31,972 votes
6
— Fair
85%
Black Mirror
28,836 votes
6
— Fair
86%
The Office
27,447 votes
7
— Good
83%
Westworld
25,878 votes
5
— Meh
84%
The Boys
24,328 votes
7
— Good
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,048 votes
5
— Meh
86%
Fringe
23,416 votes
7
— Good
76%
The Flash
24,137 votes
4
— Poor
84%
Marvel's Daredevil
22,671 votes
6
— Fair
84%
The Mandalorian
22,486 votes
6
— Fair
85%
True Detective
21,140 votes
4
— Poor
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,089 votes
2
— Terrible
79%
The Witcher
19,513 votes
8
— Great
80%
The Blacklist
17,807 votes
6
— Fair
86%
Dark
17,087 votes
5
— Meh
85%
Sons of Anarchy
17,092 votes
5
— Meh
82%
Money Heist
17,284 votes
3
— Bad
80%
Lucifer
16,926 votes
8
— Great
92%
The Wire
15,539 votes
7
— Good
77%
WandaVision
16,289 votes
6
— Fair
86%
Fargo
15,417 votes
7
— Good
78%
True Blood
15,633 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Gotham
15,212 votes
5
— Meh
88%
Battlestar Galactica
14,137 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,893 votes
6
— Fair
76%
Once Upon a Time
14,876 votes
5
— Meh
80%
Sex Education
13,707 votes
7
— Good
78%
The Umbrella Academy
13,677 votes
8
— Great
85%
The Expanse
13,004 votes
6
— Fair
74%
Heroes
13,723 votes
5
— Meh
83%
Orphan Black
12,337 votes
7
— Good
84%
Mindhunter
12,151 votes
4
— Poor
79%
Wednesday
11,249 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,204 votes
6
— Fair
81%
Marvel's The Punisher
10,829 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Grimm
10,365 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Love, Death & Robots
9,795 votes
6
— Fair
73%
Moon Knight
9,610 votes
9
— Superb
83%
The Americans
8,940 votes
5
— Meh
70%
Fear the Walking Dead
9,301 votes
5
— Meh
71%
Marvel's Luke Cage
9,238 votes
7
— Good
87%
Star Trek: The Next Generation
8,295 votes
6
— Fair
87%
Succession
8,276 votes
3
— Bad
74%
Star Trek: Discovery
8,548 votes
4
— Poor
81%
Euphoria
8,160 votes
3
— Bad
79%
Weeds
8,116 votes
8
— Great
68%
Supergirl
8,533 votes
2
— Terrible
73%
Hawkeye
8,137 votes
7
— Good
62%
Marvel's Iron Fist
8,811 votes
7
— Good
83%
Banshee
7,517 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,411 votes
8
— Great
80%
Watchmen
7,088 votes
3
— Bad
77%
Continuum
7,239 votes
10
— Totally Ninja!
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,423 votes
6
— Fair
79%
Legion
6,971 votes
4
— Poor
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup