trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Cyril
26
followers
Paris, France
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
39
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Sherlock
46,999 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,112 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fringe
23,337 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Doctor Who
18,628 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,536 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parks and Recreation
17,321 votes
10
— Totally Ninja!
92%
The Wire
15,407 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Person of Interest
16,080 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannibal
15,016 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Expanse
12,891 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Orphan Black
12,284 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The X-Files
12,072 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Castle
11,645 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Sense8
11,342 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Americans
8,883 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Newsroom
7,451 votes
10
— Totally Ninja!
75%
American Gods
6,754 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Veep
4,654 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marco Polo
3,948 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,806 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Knick
2,867 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Reign
2,694 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Empire
2,455 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Scream Queens
2,496 votes
10
— Totally Ninja!
79%
RuPaul's Drag Race
1,782 votes
10
— Totally Ninja!
80%
In the Flesh
1,650 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Our Planet
1,518 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Musketeers
1,575 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Please Like Me
1,235 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Rehearsal
1,124 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Scavengers Reign
842 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Jonathan Strange & Mr Norrell
815 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Kaamelott
672 votes
10
— Totally Ninja!
68%
The Curse
612 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Final Table
264 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Visitor from the Future
123 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Circle France
94 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Crossed
41 votes
10
— Totally Ninja!
58%
Dolmen
37 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup