trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Chris
VIP
6
1
follower
Harwich, England
36
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
352
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
89%
Game of Thrones
131,181 votes
8
— Great
92%
Breaking Bad
97,317 votes
5
— Meh
79%
The Walking Dead
65,802 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
52,942 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,158 votes
7
— Good
85%
Friends
41,381 votes
6
— Fair
84%
Dexter
39,033 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,734 votes
7
— Good
75%
Arrow
31,956 votes
6
— Fair
85%
House
29,950 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Rick and Morty
29,421 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,788 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,682 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,475 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
25,068 votes
8
— Great
83%
Supernatural
24,918 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Suits
24,255 votes
7
— Good
84%
House of Cards
24,237 votes
7
— Good
84%
The Boys
24,173 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,995 votes
7
— Good
79%
Orange Is the New Black
22,970 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Prison Break
22,769 votes
5
— Meh
82%
The Simpsons
22,690 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,649 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,114 votes
6
— Fair
84%
Community
20,256 votes
9
— Superb
77%
The 100
20,099 votes
6
— Fair
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,075 votes
6
— Fair
78%
Squid Game
19,691 votes
8
— Great
86%
Futurama
19,581 votes
9
— Superb
79%
The Witcher
19,488 votes
7
— Good
79%
American Horror Story
19,216 votes
7
— Good
78%
Family Guy
18,856 votes
8
— Great
87%
Doctor Who
18,678 votes
7
— Good
84%
The Queen's Gambit
18,062 votes
7
— Good
90%
Firefly
17,593 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parks and Recreation
17,442 votes
9
— Superb
85%
Sons of Anarchy
17,074 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Dark
17,054 votes
8
— Great
84%
Person of Interest
16,118 votes
8
— Great
87%
Death Note
15,752 votes
7
— Good
78%
True Blood
15,617 votes
7
— Good
92%
The Wire
15,508 votes
8
— Great
86%
Fargo
15,393 votes
6
— Fair
77%
Gotham
15,206 votes
5
— Meh
91%
The Sopranos
15,183 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Narcos
14,896 votes
9
— Superb
76%
Once Upon a Time
14,870 votes
7
— Good
77%
Marvel's Jessica Jones
14,859 votes
8
— Great
79%
Grey's Anatomy
14,764 votes
7
— Good
88%
Battlestar Galactica
14,124 votes
8
— Great
82%
The Good Place
13,739 votes
8
— Great
74%
Heroes
13,716 votes
6
— Fair
78%
The Umbrella Academy
13,655 votes
7
— Good
85%
The Last of Us
13,445 votes
7
— Good
85%
The Expanse
12,971 votes
9
— Superb
83%
Ozark
12,759 votes
7
— Good
79%
Elementary
12,580 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,326 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Seinfeld
12,164 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
4
5
6
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup