trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
cla!
0
followers
Fortaleza
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
147
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
83%
Guardians of the Galaxy
96,453 votes
8
— Great
65%
Suicide Squad
58,852 votes
7
— Good
77%
Arrival
56,605 votes
8
— Great
84%
Avengers: Infinity War
56,105 votes
9
— Superb
79%
Captain America: Civil War
55,941 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Homecoming
52,694 votes
8
— Great
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,787 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Endgame
48,827 votes
9
— Superb
75%
Avengers: Age of Ultron
47,078 votes
9
— Superb
81%
Joker
46,888 votes
9
— Superb
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,610 votes
7
— Good
76%
Black Panther
46,347 votes
8
— Great
79%
Mad Max: Fury Road
46,266 votes
8
— Great
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,194 votes
8
— Great
80%
Zootopia
44,627 votes
8
— Great
80%
Inside Out
43,721 votes
9
— Superb
84%
Star Wars
41,836 votes
9
— Superb
77%
Get Out
41,073 votes
9
— Superb
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,907 votes
7
— Good
75%
The Hunger Games
39,557 votes
9
— Superb
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,682 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,750 votes
9
— Superb
71%
Captain Marvel
35,288 votes
8
— Great
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,133 votes
9
— Superb
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,861 votes
8
— Great
85%
Se7en
34,361 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,146 votes
8
— Great
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,128 votes
8
— Great
85%
Parasite
33,977 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,715 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Far From Home
33,235 votes
9
— Superb
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,208 votes
9
— Superb
74%
Split
32,537 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Secret Life of Pets
32,243 votes
8
— Great
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
31,778 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
31,159 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,279 votes
8
— Great
74%
It
29,111 votes
7
— Good
82%
The Truman Show
28,657 votes
8
— Great
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
28,619 votes
8
— Great
76%
A Quiet Place
28,360 votes
9
— Superb
71%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
25,852 votes
9
— Superb
81%
1917
24,800 votes
8
— Great
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
24,710 votes
9
— Superb
70%
Black Widow
23,975 votes
9
— Superb
86%
Spirited Away
23,931 votes
9
— Superb
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,150 votes
8
— Great
62%
Ghostbusters
22,445 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,400 votes
9
— Superb
81%
The Sixth Sense
21,244 votes
8
— Great
73%
Maleficent
21,173 votes
8
— Great
68%
Annihilation
21,046 votes
9
— Superb
70%
Don't Look Up
19,497 votes
9
— Superb
65%
Eternals
19,116 votes
8
— Great
79%
Jojo Rabbit
18,837 votes
8
— Great
77%
Black Swan
18,591 votes
8
— Great
70%
Glass
17,921 votes
7
— Good
69%
Ocean's Eight
16,880 votes
8
— Great
74%
Unbreakable
16,605 votes
7
— Good
72%
The Lion King
16,158 votes
8
— Great
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup