trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
cla!
0
followers
Fortaleza
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
104
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,366 votes
8
— Great
92%
Breaking Bad
97,495 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
65,866 votes
7
— Good
79%
The Big Bang Theory
61,098 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
53,048 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,218 votes
8
— Great
85%
Friends
41,447 votes
9
— Superb
84%
Dexter
39,084 votes
9
— Superb
75%
Arrow
31,981 votes
7
— Good
85%
Black Mirror
28,848 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,735 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,886 votes
8
— Great
83%
Supernatural
24,943 votes
7
— Good
82%
Homeland
24,474 votes
9
— Superb
76%
The Flash
24,143 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,056 votes
10
— Nine Nine!
79%
Orange Is the New Black
22,985 votes
9
— Superb
81%
Prison Break
22,797 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
22,723 votes
7
— Good
77%
The 100
20,130 votes
8
— Great
86%
Futurama
19,617 votes
10
— Totally Ninja!
79%
American Horror Story
19,239 votes
9
— Superb
84%
South Park
19,238 votes
7
— Good
87%
Doctor Who
18,697 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
17,480 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Death Note
15,799 votes
9
— Superb
78%
True Blood
15,638 votes
6
— Fair
84%
Silicon Valley
15,125 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,097 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,138 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The IT Crowd
13,104 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
13,009 votes
8
— Great
66%
Under the Dome
12,696 votes
7
— Good
79%
Elementary
12,590 votes
5
— Meh
82%
Chuck
12,399 votes
7
— Good
83%
Orphan Black
12,339 votes
9
— Superb
82%
Sense8
11,399 votes
8
— Great
86%
BoJack Horseman
10,230 votes
9
— Superb
70%
Fear the Walking Dead
9,305 votes
7
— Good
75%
Pretty Little Liars
8,908 votes
6
— Fair
69%
Glee
8,300 votes
6
— Fair
79%
Misfits
8,070 votes
8
— Great
80%
That '70s Show
7,917 votes
9
— Superb
80%
Bates Motel
7,915 votes
9
— Superb
85%
Twin Peaks
7,696 votes
9
— Superb
68%
Revolution
7,637 votes
5
— Meh
77%
Continuum
7,241 votes
8
— Great
77%
Revenge
7,094 votes
8
— Great
87%
Adventure Time
7,045 votes
9
— Superb
73%
The Following
6,829 votes
7
— Good
75%
The OA
6,600 votes
7
— Good
76%
iZombie
6,461 votes
8
— Great
80%
Killing Eve
6,283 votes
8
— Great
89%
One Piece
6,203 votes
7
— Good
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,126 votes
7
— Good
69%
Terra Nova
5,466 votes
8
— Great
78%
Da Vinci's Demons
5,176 votes
7
— Good
84%
Veronica Mars
5,166 votes
7
— Good
89%
Cosmos
5,077 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Skins
4,671 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup