trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
cla!
0
followers
Fortaleza
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
35
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,579 votes
8
— Great
89%
Game of Thrones
131,451 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,239 votes
8
— Great
88%
Over the Garden Wall
4,176 votes
8
— Great
85%
The Expanse
13,022 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,136 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,907 votes
8
— Great
82%
Bleach
3,613 votes
8
— Great
82%
Sense8
11,408 votes
8
— Great
81%
Skins
4,673 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,815 votes
8
— Great
80%
Killing Eve
6,289 votes
8
— Great
80%
Phineas and Ferb
1,906 votes
8
— Great
79%
Looking
1,305 votes
8
— Great
79%
The Returned
1,704 votes
8
— Great
79%
RuPaul's Drag Race
1,797 votes
8
— Great
79%
Misfits
8,072 votes
8
— Great
77%
Revenge
7,097 votes
8
— Great
77%
The 100
20,139 votes
8
— Great
77%
Continuum
7,244 votes
8
— Great
77%
The Exorcist
1,781 votes
8
— Great
77%
RuPaul's Drag Race All Stars
844 votes
8
— Great
76%
iZombie
6,463 votes
8
— Great
76%
The L Word: Generation Q
361 votes
8
— Great
76%
The Flash
24,152 votes
8
— Great
75%
Wilfred
2,684 votes
8
— Great
73%
Harper's Island
1,401 votes
8
— Great
72%
Kyle XY
1,948 votes
8
— Great
71%
Lip Service
214 votes
8
— Great
70%
Devil May Cry
555 votes
8
— Great
69%
Terra Nova
5,466 votes
8
— Great
69%
Helix
3,830 votes
8
— Great
67%
The Real L Word
84 votes
8
— Great
66%
Strawberry Panic!
84 votes
8
— Great
66%
Fear Itself
159 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup