trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Clinton Collins
0
followers
WA
41
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
62
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,463 votes
9
— Superb
92%
The Wire
15,539 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Planet Earth
4,718 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Cosmos
1,117 votes
8
— Great
89%
Game of Thrones
131,325 votes
5
— Meh
89%
Sherlock
47,211 votes
8
— Great
88%
Battlestar Galactica
14,137 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Human Planet
602 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Africa
499 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Star Trek: The Next Generation
8,295 votes
10
— Totally Ninja!
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,459 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Deadwood
5,104 votes
8
— Great
86%
Futurama
19,609 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fringe
23,416 votes
8
— Great
86%
Mushi-Shi
812 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Peep Show
2,235 votes
10
— Totally Ninja!
85%
NOVA
454 votes
9
— Superb
85%
Sons of Anarchy
17,092 votes
8
— Great
85%
House
29,983 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
13,006 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,726 votes
7
— Good
84%
Doctor Horrible's Sing-Along Blog
1,997 votes
8
— Great
84%
Anthony Bourdain: No Reservations
583 votes
7
— Good
84%
The Universe
431 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Arrested Development
12,608 votes
8
— Great
84%
Spartacus
11,412 votes
7
— Good
84%
Dexter
39,079 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Farscape
3,042 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Penn & Teller: Bullshit!
806 votes
9
— Superb
82%
Homeland
24,473 votes
10
— Totally Ninja!
81%
People Just Do Nothing
217 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Bob's Burgers
7,340 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Survivorman
242 votes
6
— Fair
81%
Patriot
858 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Lost Room
1,927 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Star Trek: Voyager
5,381 votes
6
— Fair
81%
The Life & Times of Tim
247 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Ash vs Evil Dead
3,861 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Ugly Americans
684 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Sleeper Cell
325 votes
7
— Good
79%
The Walking Dead
65,853 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
61,085 votes
3
— Bad
79%
American Horror Story
19,235 votes
7
— Good
79%
Boss
1,010 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,206 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Jericho
3,260 votes
8
— Great
78%
Star Trek: Lower Decks
1,966 votes
9
— Superb
78%
Aqua Teen Hunger Force
969 votes
9
— Superb
78%
Family Guy
18,880 votes
8
— Great
76%
Mankind: The Story of All of Us
99 votes
8
— Great
74%
Shark Tank
1,326 votes
7
— Good
73%
Alphas
3,412 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Squidbillies
203 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Wilfred
279 votes
10
— Totally Ninja!
71%
World's Most Dangerous Roads
28 votes
7
— Good
71%
Ancient Aliens
1,356 votes
1
— Weak Sauce :(
69%
The Brak Show
127 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Weed Wars
41 votes
7
— Good
69%
Pawn Stars
913 votes
3
— Bad
68%
Salem's Lot
736 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup