trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Corrupted Noobie
VIP
9
68
followers
Australia
25
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
41
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
House
30,027 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,563 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,915 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,472 votes
8
— Great
86%
Futurama
19,640 votes
8
— Great
80%
Loki
15,780 votes
8
— Great
87%
Attack on Titan
14,344 votes
8
— Great
86%
BoJack Horseman
10,241 votes
8
— Great
85%
One-Punch Man
8,153 votes
8
— Great
81%
Peacemaker
5,419 votes
8
— Great
81%
Parasyte -the maxim-
2,938 votes
8
— Great
76%
Elfen Lied
2,926 votes
8
— Great
82%
Chainsaw Man
2,551 votes
8
— Great
77%
Happy!
2,389 votes
8
— Great
84%
SPY x FAMILY
2,331 votes
8
— Great
78%
Counterpart
2,279 votes
8
— Great
72%
Chucky
1,317 votes
8
— Great
77%
Ben 10
1,170 votes
8
— Great
81%
Ouran High School Host Club
1,108 votes
8
— Great
80%
Star vs. the Forces of Evil
1,079 votes
8
— Great
75%
The Devil's Hour
1,034 votes
8
— Great
76%
Kidding
1,025 votes
8
— Great
74%
Catch-22
1,008 votes
8
— Great
80%
Steven Universe Future
860 votes
8
— Great
81%
DuckTales
828 votes
8
— Great
79%
Miss Kobayashi's Dragon Maid
800 votes
8
— Great
77%
The Ancient Magus' Bride
701 votes
8
— Great
78%
The Transformers
533 votes
8
— Great
76%
Drifters
517 votes
8
— Great
67%
Class
510 votes
8
— Great
82%
Mind Field
284 votes
8
— Great
69%
The Miniaturist
264 votes
8
— Great
75%
Sonny Boy
240 votes
8
— Great
74%
Mobile Suit Gundam: The Witch from Mercury
234 votes
8
— Great
77%
Girls' Last Tour
227 votes
8
— Great
80%
Don't Hug Me I'm Scared
227 votes
8
— Great
80%
Sasaki and Miyano
199 votes
8
— Great
74%
Five Came Back
180 votes
8
— Great
70%
The Magical Revolution of the Reincarnated Princess and the Genius Young Lady
156 votes
8
— Great
67%
The aquatope on white sand
88 votes
8
— Great
73%
The Ancient Magus' Bride: The Boy from the West and the Knight of the Blue Storm
56 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup