trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Arius
146
followers
Sovngarde
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
58
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
108,939 votes
7
— Good
81%
Kill Bill: Vol. 1
27,825 votes
7
— Good
80%
Kill Bill: Vol. 2
20,552 votes
7
— Good
80%
Mulan
15,483 votes
7
— Good
77%
The Castle
431 votes
7
— Good
77%
Sully
20,433 votes
7
— Good
77%
First Blood
8,906 votes
7
— Good
76%
Dogma
6,751 votes
7
— Good
76%
Argo
15,211 votes
7
— Good
75%
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
17,316 votes
7
— Good
75%
Changeling
4,941 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
47,178 votes
7
— Good
75%
National Lampoon's Vacation
3,210 votes
7
— Good
74%
Zero Dark Thirty
9,473 votes
7
— Good
74%
Man on the Moon
2,791 votes
7
— Good
73%
Heart and Souls
430 votes
7
— Good
73%
Troy
12,702 votes
7
— Good
73%
Looper
21,837 votes
7
— Good
73%
The Talented Mr. Ripley
4,636 votes
7
— Good
73%
Re-Animator
1,921 votes
7
— Good
72%
Sunshine
7,361 votes
7
— Good
72%
WWE Money in the Bank 2017
29 votes
7
— Good
72%
Oblivion
21,757 votes
7
— Good
72%
Aquaman
31,614 votes
7
— Good
72%
The Diary of Anne Frank
227 votes
7
— Good
71%
Central Intelligence
22,983 votes
7
— Good
71%
Captain Marvel
35,367 votes
7
— Good
71%
X-Men: Apocalypse
37,092 votes
7
— Good
71%
Fahrenheit 451
964 votes
7
— Good
71%
Everest
10,104 votes
7
— Good
71%
Jurassic World
40,709 votes
7
— Good
71%
Hairspray
3,289 votes
7
— Good
70%
Man of Steel
30,567 votes
7
— Good
70%
Solo: A Star Wars Story
22,248 votes
7
— Good
70%
The Running Man
4,527 votes
7
— Good
70%
The Legend of Tarzan
17,929 votes
7
— Good
70%
Shaolin
605 votes
7
— Good
70%
City of Ember
2,838 votes
7
— Good
70%
Tinker Tailor Soldier Spy
4,879 votes
7
— Good
70%
Beyond Wrestling & WWR Present "Lit Up"
1 vote
7
— Good
69%
WWE Royal Rumble 2017
65 votes
7
— Good
69%
Jersey Boys
1,203 votes
7
— Good
69%
The Sum of All Fears
3,647 votes
7
— Good
69%
Shame
4,251 votes
7
— Good
68%
Kalifornia
1,051 votes
7
— Good
68%
The Last Days of Emma Blank
44 votes
7
— Good
68%
Quantum of Solace
13,977 votes
7
— Good
68%
Spring
1,450 votes
7
— Good
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,315 votes
7
— Good
67%
No Reservations
1,656 votes
7
— Good
67%
I Love You Phillip Morris
2,405 votes
7
— Good
67%
War of the Worlds
12,381 votes
7
— Good
66%
Daybreakers
4,166 votes
7
— Good
66%
Reign of Fire
3,795 votes
7
— Good
65%
Assassins
5 votes
7
— Good
64%
Doctor Who
548 votes
7
— Good
59%
Legion
4,400 votes
7
— Good
58%
WWE Greatest Royal Rumble
47 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup