trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Crismerlin Jimenez
7
followers
Magic Castle Inn & Suites
19
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
203
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
92%
Breaking Bad
96,812 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
52,600 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,208 votes
7
— Good
85%
Black Mirror
28,613 votes
7
— Good
86%
The Office
27,110 votes
6
— Fair
82%
Modern Family
25,167 votes
8
— Great
84%
The Boys
23,761 votes
9
— Superb
79%
Orange Is the New Black
22,901 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Squid Game
19,485 votes
7
— Good
79%
American Horror Story
19,133 votes
7
— Good
84%
The Queen's Gambit
17,911 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,321 votes
6
— Fair
77%
WandaVision
16,129 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Death Note
15,666 votes
5
— Meh
80%
Loki
15,503 votes
6
— Fair
85%
Narcos
14,811 votes
7
— Good
85%
Shameless
14,546 votes
10
— Totally Ninja!
70%
13 Reasons Why
14,027 votes
5
— Meh
80%
Sex Education
13,567 votes
6
— Fair
78%
The Umbrella Academy
13,550 votes
6
— Fair
85%
Archer
11,410 votes
6
— Fair
77%
The End of the F***ing World
10,944 votes
7
— Good
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,360 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,121 votes
8
— Great
86%
BoJack Horseman
10,109 votes
7
— Good
80%
Teen Wolf
9,803 votes
4
— Poor
82%
Love, Death & Robots
9,667 votes
9
— Superb
75%
Pretty Little Liars
8,862 votes
7
— Good
86%
Fleabag
8,659 votes
8
— Great
84%
Invincible
8,383 votes
9
— Superb
69%
Glee
8,280 votes
2
— Terrible
85%
One-Punch Man
8,063 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Euphoria
8,058 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Misfits
8,032 votes
2
— Terrible
80%
That '70s Show
7,862 votes
8
— Great
67%
Riverdale
7,351 votes
5
— Meh
87%
Adventure Time
6,970 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Lost in Space
6,873 votes
5
— Meh
88%
Cowboy Bebop
6,725 votes
7
— Good
85%
Naruto Shippuden
6,703 votes
8
— Great
82%
Naruto
6,521 votes
8
— Great
85%
The Bear
6,389 votes
8
— Great
75%
Chilling Adventures of Sabrina
6,152 votes
4
— Poor
73%
What If...?
6,103 votes
8
— Great
81%
Barry
6,007 votes
8
— Great
76%
Russian Doll
5,656 votes
5
— Meh
78%
Alice in Borderland
5,439 votes
2
— Terrible
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,364 votes
8
— Great
72%
Disenchantment
5,363 votes
4
— Poor
81%
Peacemaker
5,328 votes
6
— Fair
79%
Only Murders in the Building
5,291 votes
4
— Poor
77%
The White Lotus
5,054 votes
7
— Good
83%
My Hero Academia
4,935 votes
6
— Fair
89%
Hunter x Hunter
4,688 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Skins
4,651 votes
9
— Superb
84%
Atlanta
4,646 votes
10
— Totally Ninja!
83%
What We Do in the Shadows
4,621 votes
8
— Great
73%
Elite
4,432 votes
4
— Poor
80%
Sharp Objects
4,313 votes
8
— Great
74%
Big Mouth
4,305 votes
4
— Poor
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup