trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
ctt2canuckt
14
followers
ctt2canuckt
55
ctt2canuckt
is watching
Gabby's Dollhouse
3x01
"The Dollhouse Hotel"
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
168
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
81%
The Avengers
65,193 votes
9
— Superb
78%
Doctor Strange
65,697 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Homecoming
52,551 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Endgame
48,615 votes
9
— Superb
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,415 votes
9
— Superb
75%
Avengers: Age of Ultron
46,953 votes
9
— Superb
91%
The Shawshank Redemption
42,383 votes
9
— Superb
85%
Star Wars
41,692 votes
9
— Superb
76%
Baby Driver
39,671 votes
9
— Superb
73%
Iron Man 2
40,208 votes
9
— Superb
82%
Toy Story
36,444 votes
9
— Superb
85%
Se7en
34,205 votes
9
— Superb
84%
Return of the Jedi
33,141 votes
9
— Superb
71%
Kong: Skull Island
33,087 votes
9
— Superb
81%
Spider-Man: No Way Home
30,970 votes
9
— Superb
77%
The Accountant
30,847 votes
9
— Superb
75%
Finding Dory
30,347 votes
9
— Superb
75%
Star Trek Beyond
26,488 votes
9
— Superb
76%
Sherlock Holmes
24,087 votes
9
— Superb
80%
Star Trek
23,147 votes
9
— Superb
78%
Star Trek Into Darkness
23,291 votes
9
— Superb
70%
Minions
24,403 votes
9
— Superb
80%
The Bourne Identity
22,317 votes
9
— Superb
73%
The Shape of Water
22,316 votes
9
— Superb
75%
X-Men
21,966 votes
9
— Superb
76%
Dawn of the Planet of the Apes
21,754 votes
9
— Superb
72%
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
21,453 votes
9
— Superb
76%
Rise of the Planet of the Apes
20,880 votes
9
— Superb
79%
Ghostbusters
20,347 votes
9
— Superb
70%
Warcraft
21,196 votes
9
— Superb
79%
Beauty and the Beast
19,635 votes
9
— Superb
78%
Scott Pilgrim vs. the World
19,351 votes
9
— Superb
84%
The Usual Suspects
18,600 votes
9
— Superb
79%
The Bourne Ultimatum
18,129 votes
9
— Superb
70%
Barbie
19,031 votes
9
— Superb
66%
Godzilla
19,257 votes
9
— Superb
75%
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
17,236 votes
9
— Superb
64%
Thor: Love and Thunder
18,106 votes
9
— Superb
78%
Train to Busan
14,819 votes
9
— Superb
75%
Elf
14,527 votes
9
— Superb
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,808 votes
9
— Superb
72%
Ghostbusters: Afterlife
13,104 votes
9
— Superb
68%
The Bourne Legacy
12,144 votes
9
— Superb
75%
Scream
11,459 votes
9
— Superb
69%
Daddy's Home
11,539 votes
9
— Superb
70%
The Autopsy of Jane Doe
11,367 votes
9
— Superb
73%
Crazy Rich Asians
10,319 votes
9
— Superb
80%
Puss in Boots: The Last Wish
9,619 votes
9
— Superb
73%
The Adjustment Bureau
9,771 votes
9
— Superb
69%
Mike and Dave Need Wedding Dates
9,937 votes
9
— Superb
73%
Grease
9,385 votes
9
— Superb
70%
The Island
9,553 votes
9
— Superb
72%
Love and Monsters
9,287 votes
9
— Superb
65%
Hansel & Gretel: Witch Hunters
9,295 votes
9
— Superb
74%
Pitch Black
8,127 votes
9
— Superb
76%
Stardust
7,966 votes
9
— Superb
67%
Grimsby
8,388 votes
9
— Superb
73%
Elemental
7,846 votes
9
— Superb
78%
A Man Called Otto
7,620 votes
9
— Superb
76%
Beverly Hills Cop
7,715 votes
9
— Superb
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup