trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Danielle Lauren
21
followers
Lancashire, England
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
112
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
79%
The Big Bang Theory
61,094 votes
10
— Bazinga!
85%
Stranger Things
53,045 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,846 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,458 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
25,369 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,053 votes
9
— Superb
79%
Orange Is the New Black
22,985 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Community
20,288 votes
10
— Totally Ninja!
79%
American Horror Story
19,239 votes
10
— Totally Ninja!
84%
South Park
19,236 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,479 votes
10
— Totally Ninja!
77%
New Girl
15,478 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
14,894 votes
8
— Great
79%
Grey's Anatomy
14,782 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,104 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Arrested Development
12,608 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Orphan Black
12,339 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The X-Files
12,139 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Archer
11,480 votes
10
— Totally Ninja!
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,462 votes
10
— Totally Ninja!
86%
BoJack Horseman
10,228 votes
8
— Great
81%
How to Get Away with Murder
10,220 votes
7
— Good
73%
2 Broke Girls
9,048 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Pretty Little Liars
8,907 votes
9
— Superb
76%
American Dad!
8,364 votes
9
— Superb
80%
That '70s Show
7,917 votes
9
— Superb
81%
Bob's Burgers
7,341 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Adventure Time
7,045 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Desperate Housewives
5,578 votes
10
— Totally Ninja!
83%
What We Do in the Shadows
4,723 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Unbreakable Kimmy Schmidt
4,704 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Night Manager
4,681 votes
9
— Superb
82%
Veep
4,678 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Master of None
4,076 votes
9
— Superb
79%
Torchwood
3,946 votes
10
— Totally Ninja!
80%
American Crime Story
3,843 votes
9
— Superb
80%
Making a Murderer
3,832 votes
9
— Superb
71%
Girls
3,717 votes
9
— Superb
80%
Jane the Virgin
3,387 votes
9
— Superb
85%
Black Books
2,908 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Lost Girl
2,891 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Don't Trust the B---- in Apartment 23
2,869 votes
8
— Great
79%
Happy Endings
2,702 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Awkward.
2,554 votes
8
— Great
70%
Scream Queens
2,510 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Will & Grace
2,470 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Scream: The TV Series
2,446 votes
7
— Good
80%
Grace and Frankie
2,347 votes
6
— Fair
86%
Peep Show
2,236 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Suburgatory
2,151 votes
8
— Great
82%
Broad City
2,128 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Mindy Project
1,964 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Fresh Off the Boat
1,898 votes
7
— Good
79%
RuPaul's Drag Race
1,795 votes
10
— Totally Ninja!
66%
90210
1,599 votes
7
— Good
83%
One Day at a Time
1,536 votes
8
— Great
79%
Abbott Elementary
1,506 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Faking It
1,497 votes
8
— Great
83%
Whose Line is it Anyway?
1,472 votes
9
— Superb
84%
Daria
1,381 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup