trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Dankest-DJ
5
followers
Birmingham, AL
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
129
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
131,167 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,297 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,794 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
61,014 votes
5
— Meh
85%
Stranger Things
52,926 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,155 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,370 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
41,478 votes
7
— Good
81%
Lost
32,729 votes
10
— Totally Ninja!
85%
House
29,949 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,416 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,786 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,368 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,065 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,673 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,832 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
25,061 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,915 votes
7
— Good
84%
The Boys
24,149 votes
9
— Superb
82%
Homeland
24,462 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,396 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,646 votes
9
— Superb
82%
The Simpsons
22,686 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,446 votes
10
— This is the Way.
85%
True Detective
21,112 votes
8
— Great
84%
Community
20,255 votes
9
— Superb
86%
Futurama
19,575 votes
8
— Great
84%
South Park
19,198 votes
9
— Superb
79%
American Horror Story
19,211 votes
6
— Fair
78%
Family Guy
18,854 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,438 votes
9
— Superb
86%
Dark
17,047 votes
9
— Superb
85%
Sons of Anarchy
17,071 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,749 votes
9
— Superb
91%
The Sopranos
15,181 votes
9
— Superb
77%
WandaVision
16,246 votes
8
— Great
86%
Fargo
15,392 votes
9
— Superb
80%
Loki
15,684 votes
9
— Superb
84%
Silicon Valley
15,087 votes
10
— Totally Ninja!
78%
True Blood
15,617 votes
6
— Fair
77%
New Girl
15,461 votes
8
— Great
85%
Shameless
14,613 votes
9
— Superb
85%
The Last of Us
13,432 votes
9
— Superb
80%
Sex Education
13,676 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,373 votes
9
— Superb
83%
Ozark
12,756 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,589 votes
8
— Great
85%
Seinfeld
12,160 votes
8
— Great
82%
24
11,231 votes
8
— Great
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,432 votes
9
— Superb
77%
The End of the F***ing World
11,007 votes
8
— Great
76%
You
10,154 votes
8
— Great
82%
Love, Death & Robots
9,763 votes
9
— Superb
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,198 votes
7
— Good
73%
Moon Knight
9,574 votes
7
— Good
84%
Invincible
8,534 votes
9
— Superb
87%
Star Trek: The Next Generation
8,276 votes
8
— Great
87%
Succession
8,225 votes
9
— Superb
85%
One-Punch Man
8,110 votes
9
— Superb
81%
Euphoria
8,129 votes
8
— Great
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup