trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Daphne
0
followers
Thessaloniki, Central Macedonia
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
35
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,653 votes
7
— Good
89%
Sherlock
47,258 votes
7
— Good
85%
Black Mirror
28,911 votes
7
— Good
91%
Chernobyl
26,209 votes
7
— Good
83%
Westworld
25,918 votes
7
— Good
84%
The Queen's Gambit
18,157 votes
7
— Good
77%
Marvel's Jessica Jones
14,910 votes
7
— Good
78%
The Umbrella Academy
13,706 votes
7
— Good
74%
Heroes
13,738 votes
7
— Good
84%
Mindhunter
12,175 votes
7
— Good
86%
Severance
8,951 votes
7
— Good
83%
The Americans
8,948 votes
7
— Good
77%
Continuum
7,244 votes
7
— Good
79%
The Good Doctor
6,865 votes
7
— Good
75%
American Gods
6,796 votes
7
— Good
79%
Merlin
6,127 votes
7
— Good
73%
What If...?
6,174 votes
7
— Good
77%
Foundation
5,276 votes
7
— Good
81%
For All Mankind
4,560 votes
7
— Good
77%
12 Monkeys
4,629 votes
7
— Good
79%
New Amsterdam
2,377 votes
7
— Good
72%
Archive 81
2,011 votes
7
— Good
77%
Evil
1,938 votes
7
— Good
76%
Poker Face
1,943 votes
7
— Good
63%
Another Life
1,959 votes
7
— Good
74%
Bull
1,664 votes
7
— Good
67%
Nine Perfect Strangers
1,682 votes
7
— Good
81%
Lessons in Chemistry
1,316 votes
7
— Good
81%
Godfather of Harlem
1,119 votes
7
— Good
64%
The Twilight Zone
1,161 votes
7
— Good
74%
Dr. Death
881 votes
7
— Good
73%
Chance
617 votes
7
— Good
69%
On Becoming a God in Central Florida
324 votes
7
— Good
72%
Maggie
186 votes
7
— Good
71%
Interrogation
161 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup