trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Dawid07
0
followers
Wagnelee, Wallonia
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
52
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Parasite
33,880 votes
2
— Terrible
80%
Knives Out
32,578 votes
2
— Terrible
83%
Memento
25,791 votes
2
— Terrible
81%
1917
24,739 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Ford v Ferrari
18,858 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Jojo Rabbit
18,788 votes
2
— Terrible
66%
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
17,229 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Your Name.
14,913 votes
2
— Terrible
63%
Ad Astra
15,568 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Predestination
14,187 votes
2
— Terrible
79%
The Game
11,080 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Call Me by Your Name
10,287 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Platform
10,501 votes
2
— Terrible
78%
Little Women
8,247 votes
2
— Terrible
75%
A Monster Calls
7,653 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Underwater
8,303 votes
2
— Terrible
70%
Swiss Army Man
7,797 votes
2
— Terrible
82%
The Handmaiden
6,050 votes
2
— Terrible
81%
Before Sunrise
6,038 votes
2
— Terrible
81%
Once Upon a Time in America
5,223 votes
2
— Terrible
67%
Guns Akimbo
5,761 votes
2
— Terrible
82%
The Lives of Others
5,108 votes
2
— Terrible
67%
I Care a Lot
5,614 votes
3
— Bad
77%
The Book Thief
5,213 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Run All Night
5,552 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Before Sunset
4,989 votes
2
— Terrible
75%
Road to Perdition
5,011 votes
2
— Terrible
73%
The Call of the Wild
4,996 votes
2
— Terrible
77%
Before Midnight
4,153 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Color Out of Space
4,063 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Portrait of a Lady on Fire
3,456 votes
2
— Terrible
74%
Eighth Grade
3,548 votes
2
— Terrible
67%
I Kill Giants
3,508 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Finding Neverland
3,239 votes
2
— Terrible
71%
Escape from Pretoria
3,141 votes
2
— Terrible
65%
Shanghai Knights
3,219 votes
2
— Terrible
69%
Emma.
2,898 votes
2
— Terrible
78%
Stalker
2,410 votes
2
— Terrible
70%
Conspiracy Theory
2,455 votes
10
— Totally Ninja!
79%
A Man Called Ove
2,277 votes
2
— Terrible
69%
First Reformed
2,357 votes
2
— Terrible
69%
The Current War
1,938 votes
2
— Terrible
66%
Swallow
1,428 votes
7
— Good
72%
The Railway Man
1,180 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Where'd You Go, Bernadette
1,137 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Captain
895 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Laura
860 votes
2
— Terrible
62%
Igor
869 votes
2
— Terrible
77%
See You Up There
681 votes
2
— Terrible
61%
In Fabric
657 votes
2
— Terrible
77%
The Life and Death of Colonel Blimp
286 votes
2
— Terrible
64%
Tankers
85 votes
2
— Terrible
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup