Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
deathnetworks
3
Followers
0
Following
united kingdom
36
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
32
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Archer
11,656 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
27,397 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Stargate Universe
4,946 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Forever
3,935 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Travelers
3,907 votes
9
— Superb
77%
Saga of Tanya the Evil
781 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Lost Girl
2,919 votes
10
— Totally Ninja!
76%
iZombie
6,553 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Constantine
5,039 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Time Traveler's Wife
729 votes
9
— Superb
74%
Witches of East End
1,585 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Hindsight
171 votes
8
— Great
73%
Mockingbird Lane
169 votes
10
— Totally Ninja!
73%
2 Broke Girls
9,174 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Blood Blockade Battlefront
484 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Seirei Gensouki: Spirit Chronicles
243 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Ascension
1,631 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Blood Lad
556 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Knight's & Magic
239 votes
9
— Superb
69%
Yu Yu Hakusho
507 votes
6
— Fair
68%
Earth: Final Conflict
276 votes
8
— Great
68%
Supergirl
8,634 votes
1
— Weak Sauce :(
66%
Constellation
1,107 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Anger Management
2,404 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Heroes Reborn
2,603 votes
10
— Totally Ninja!
64%
In Another World With My Smartphone
459 votes
10
— Totally Ninja!
61%
The Wil Wheaton Project
103 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Ravenswood
756 votes
1
— Weak Sauce :(
59%
South of Hell
122 votes
9
— Superb
57%
Parallel World
28 votes
8
— Great
54%
Batwoman
2,201 votes
1
— Weak Sauce :(
52%
Pandora
358 votes
3
— Bad
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch