trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Deus_Loki
5
followers
Deus_Loki
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
99
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,138 votes
7
— Good
84%
House of Cards
24,208 votes
7
— Good
81%
Prison Break
22,728 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,432 votes
7
— Good
84%
South Park
19,166 votes
7
— Good
87%
Death Note
15,728 votes
7
— Good
85%
Narcos
14,860 votes
7
— Good
77%
Marvel's Jessica Jones
14,844 votes
7
— Good
85%
Shameless
14,589 votes
7
— Good
83%
Orphan Black
12,317 votes
7
— Good
85%
Mad Men
11,291 votes
7
— Good
81%
Marvel's The Punisher
10,795 votes
7
— Good
82%
Love, Death & Robots
9,730 votes
7
— Good
71%
Marvel's Luke Cage
9,217 votes
7
— Good
84%
Invincible
8,483 votes
7
— Good
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,333 votes
7
— Good
81%
Euphoria
8,110 votes
7
— Good
82%
Black Sails
7,799 votes
7
— Good
71%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,222 votes
7
— Good
80%
Good Omens
6,889 votes
7
— Good
78%
The Man in the High Castle
6,803 votes
7
— Good
75%
American Gods
6,769 votes
7
— Good
81%
Eureka
6,236 votes
7
— Good
75%
Chilling Adventures of Sabrina
6,177 votes
7
— Good
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,083 votes
7
— Good
81%
Malcolm in the Middle
6,070 votes
7
— Good
77%
Preacher
5,652 votes
7
— Good
80%
Castlevania
5,105 votes
7
— Good
83%
My Hero Academia
4,962 votes
7
— Good
75%
Carnival Row
3,982 votes
7
— Good
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,667 votes
7
— Good
75%
Tokyo Ghoul
3,469 votes
7
— Good
78%
Star Wars Rebels
3,397 votes
7
— Good
78%
Into the Badlands
3,373 votes
7
— Good
80%
Final Space
3,030 votes
7
— Good
81%
Parasyte -the maxim-
2,920 votes
7
— Good
82%
The Knick
2,871 votes
7
— Good
75%
The Alienist
2,707 votes
7
— Good
76%
Star Wars: The Bad Batch
2,424 votes
7
— Good
79%
The Promised Neverland
2,394 votes
7
— Good
78%
No Game No Life
2,359 votes
7
— Good
80%
Re:ZERO -Starting Life in Another World-
2,139 votes
7
— Good
84%
Gurren Lagann
2,108 votes
7
— Good
79%
Death Parade
2,057 votes
7
— Good
81%
Dr. Stone
2,040 votes
7
— Good
80%
The Dragon Prince
1,975 votes
7
— Good
84%
JoJo's Bizarre Adventure
1,966 votes
7
— Good
75%
Devilman Crybaby
1,938 votes
7
— Good
72%
Hunters
1,926 votes
7
— Good
75%
The Future Diary
1,848 votes
7
— Good
85%
Berserk
1,840 votes
7
— Good
76%
Blue Exorcist
1,839 votes
7
— Good
79%
Noragami
1,722 votes
7
— Good
80%
KonoSuba: God's Blessing on This Wonderful World!
1,643 votes
7
— Good
82%
Anohana: The Flower We Saw That Day
1,615 votes
7
— Good
82%
Hellsing Ultimate
1,586 votes
7
— Good
69%
Star Wars: Visions
1,536 votes
7
— Good
78%
Soul Eater
1,476 votes
7
— Good
71%
Deadman Wonderland
1,401 votes
7
— Good
75%
DARLING in the FRANXX
1,238 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup