trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
dextersarus
VIP
6
2
followers
Texas
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
147
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
92%
Breaking Bad
96,920 votes
10
— Totally Ninja!
92%
The Wire
15,424 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
18,553 votes
9
— Superb
91%
The Sopranos
15,095 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
25,868 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
130,767 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,032 votes
8
— Great
88%
The Owl House
1,423 votes
9
— Superb
88%
Gravity Falls
7,882 votes
9
— Superb
88%
Over the Garden Wall
4,133 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Rick and Morty
29,251 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
24,887 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Shield
4,358 votes
8
— Great
87%
Steven Universe
3,244 votes
9
— Superb
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,381 votes
9
— Superb
86%
BoJack Horseman
10,125 votes
9
— Superb
86%
Deadwood
5,081 votes
9
— Superb
86%
Six Feet Under
5,463 votes
8
— Great
86%
Futurama
19,497 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fargo
15,316 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,054 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,349 votes
9
— Superb
86%
Curb Your Enthusiasm
4,898 votes
9
— Superb
85%
Seinfeld
12,101 votes
9
— Superb
85%
One-Punch Man
8,073 votes
8
— Great
85%
House
29,844 votes
8
— Great
85%
Archer
11,422 votes
7
— Good
85%
Narcos
14,830 votes
9
— Superb
85%
Justified
6,397 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,017 votes
9
— Superb
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,793 votes
9
— Superb
84%
Downton Abbey
7,721 votes
8
— Great
84%
South Park
19,117 votes
9
— Superb
84%
Samurai Jack
1,859 votes
9
— Superb
84%
Hannibal
15,033 votes
9
— Superb
84%
Boardwalk Empire
9,075 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
38,899 votes
4
— Poor
84%
The Mandalorian
22,314 votes
9
— Superb
84%
Amphibia
543 votes
9
— Superb
84%
Invader ZIM
1,117 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,325 votes
8
— Great
84%
Suits
24,154 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,018 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,855 votes
8
— Great
83%
Luther
7,639 votes
9
— Superb
83%
Better Off Ted
2,387 votes
6
— Fair
83%
Westworld
25,747 votes
8
— Great
83%
The Grand Tour
4,280 votes
8
— Great
83%
Psych
6,502 votes
9
— Superb
83%
White Collar
10,018 votes
7
— Good
83%
Louie
4,215 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,668 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
22,622 votes
8
— Great
82%
Billions
5,411 votes
8
— Great
82%
Carnivàle
2,248 votes
8
— Great
82%
One Strange Rock
309 votes
9
— Superb
82%
Fallout
5,681 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Handmaid's Tale
11,016 votes
8
— Great
82%
The Legend of Korra
9,336 votes
9
— Superb
82%
Veep
4,656 votes
8
— Great
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup