trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
booboo
23
followers
San Diego, California
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
93
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,004 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,139 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
52,834 votes
7
— Good
91%
Chernobyl
25,987 votes
9
— Superb
84%
The Boys
23,958 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
22,662 votes
8
— Great
86%
Futurama
19,544 votes
8
— Great
91%
Avatar: The Last Airbender
18,633 votes
9
— Superb
84%
South Park
19,166 votes
7
— Good
78%
Squid Game
19,622 votes
5
— Meh
78%
Family Guy
18,831 votes
8
— Great
87%
Attack on Titan
14,222 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,725 votes
8
— Great
71%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,222 votes
7
— Good
69%
Obi-Wan Kenobi
7,197 votes
6
— Fair
79%
Reacher
6,451 votes
7
— Good
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,420 votes
8
— Great
84%
Neon Genesis Evangelion
4,878 votes
9
— Superb
73%
Halo
4,518 votes
6
— Fair
82%
Fate/Zero
1,470 votes
9
— Superb
82%
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation
1,382 votes
8
— Great
84%
Kaguya-sama: Love is War
1,322 votes
6
— Fair
65%
FUBAR
1,389 votes
6
— Fair
73%
Twisted Metal
1,109 votes
5
— Meh
80%
My Dress-Up Darling
984 votes
8
— Great
83%
Ranking of Kings
800 votes
7
— Good
79%
Miss Kobayashi's Dragon Maid
793 votes
8
— Great
81%
86: Eighty Six
666 votes
8
— Great
81%
To Your Eternity
601 votes
8
— Great
81%
The Eminence in Shadow
585 votes
8
— Great
70%
McMillion$
588 votes
7
— Good
72%
Aldnoah.Zero
519 votes
7
— Good
71%
Arifureta: From Commonplace to World's Strongest
488 votes
5
— Meh
73%
The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat
420 votes
7
— Good
71%
Super Pumped
427 votes
8
— Great
66%
Masamune-kun's Revenge
427 votes
6
— Fair
63%
In Another World With My Smartphone
436 votes
6
— Fair
75%
TONIKAWA: Over the Moon for You
367 votes
6
— Fair
76%
Blue Period
364 votes
7
— Good
72%
How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom
345 votes
8
— Great
71%
Mieruko-chan
342 votes
7
— Good
70%
Skeleton Knight in Another World
302 votes
7
— Good
74%
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill
268 votes
7
— Good
65%
I Got a Cheat Skill in Another World and Became Unrivaled in the Real World, Too
287 votes
5
— Meh
69%
Trapped in a Dating Sim: The World of Otome Games Is Tough for Mobs
252 votes
6
— Fair
69%
The Faraway Paladin
251 votes
5
— Meh
62%
Shikimori's Not Just a Cutie
265 votes
6
— Fair
72%
NieR:Automata Ver1.1a
237 votes
7
— Good
67%
takt op.Destiny
245 votes
6
— Fair
65%
I'm Standing on a Million Lives
247 votes
7
— Good
74%
Mobile Suit Gundam: The Witch from Mercury
225 votes
7
— Good
71%
Seirei Gensouki: Spirit Chronicles
231 votes
5
— Meh
62%
Myriad Colors Phantom World
244 votes
7
— Good
62%
Platinum End
239 votes
8
— Great
61%
The Greatest Demon Lord Is Reborn as a Typical Nobody
228 votes
6
— Fair
68%
Aharen-san wa Hakarenai
207 votes
6
— Fair
65%
Combatants Will Be Dispatched!
213 votes
7
— Good
63%
Harem in the Labyrinth of Another World
215 votes
4
— Poor
74%
The Angel Next Door Spoils Me Rotten
191 votes
8
— Great
70%
The Genius Prince's Guide to Raising a Nation Out of Debt
198 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup