trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Substitute for Missing Bobik
VIP
EP
2
0
followers
Here
39
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
61
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
81%
Oppenheimer
21,455 votes
7
— Good
69%
Barbie
19,370 votes
7
— Good
74%
Bullet Train
18,288 votes
7
— Good
72%
A.I. Artificial Intelligence
8,531 votes
7
— Good
81%
Ghost in the Shell
7,931 votes
7
— Good
64%
Leave the World Behind
7,913 votes
7
— Good
57%
Unfriended
4,983 votes
7
— Good
60%
Halloween Kills
4,822 votes
7
— Good
74%
Hackers
4,574 votes
7
— Good
67%
Stillwater
3,994 votes
7
— Good
66%
Dream Scenario
3,081 votes
7
— Good
64%
Johnny Mnemonic
2,657 votes
7
— Good
72%
In the Mouth of Madness
2,310 votes
7
— Good
65%
Sputnik
2,213 votes
7
— Good
74%
Duel
1,841 votes
7
— Good
57%
Things Heard & Seen
1,781 votes
7
— Good
69%
Prince of Darkness
1,407 votes
7
— Good
65%
The Exorcist III
1,179 votes
7
— Good
73%
Repulsion
998 votes
7
— Good
63%
Psycho Goreman
980 votes
7
— Good
70%
Ravenous
930 votes
7
— Good
66%
House
816 votes
7
— Good
60%
Zardoz
649 votes
7
— Good
64%
Shivers
608 votes
7
— Good
61%
Chopping Mall
590 votes
7
— Good
60%
The Keep
348 votes
7
— Good
68%
Brainstorm
341 votes
7
— Good
69%
Electric Dreams
339 votes
7
— Good
64%
Demon Seed
331 votes
7
— Good
80%
In Search of Darkness
300 votes
7
— Good
66%
The Addiction
269 votes
7
— Good
64%
Roadgames
240 votes
7
— Good
68%
The Cat from Outer Space
219 votes
7
— Good
67%
The Flight Before Christmas
178 votes
7
— Good
77%
In Search of Darkness: Part II
155 votes
7
— Good
60%
Dust Devil
153 votes
7
— Good
58%
Bad Sister
136 votes
7
— Good
67%
Party Girl
126 votes
7
— Good
62%
Demonlover
121 votes
7
— Good
79%
808
107 votes
7
— Good
64%
Massacre at Central High
95 votes
7
— Good
56%
Slap Her... She's French
83 votes
7
— Good
68%
A Very Merry Toy Store
81 votes
7
— Good
67%
Fear Is the Key
50 votes
7
— Good
65%
Stalker's Prey
37 votes
7
— Good
57%
The Christmas Listing
36 votes
7
— Good
57%
Psycho Intern
33 votes
7
— Good
73%
Cane Toads: An Unnatural History
31 votes
7
— Good
54%
10 Year Reunion
23 votes
7
— Good
71%
Freakscene: The Story of Dinosaur Jr.
19 votes
7
— Good
77%
Levitated Mass
18 votes
7
— Good
73%
Instrument
16 votes
7
— Good
56%
A Predator's Obsession
15 votes
7
— Good
76%
Rhubarb
14 votes
7
— Good
65%
Swim Instructor Nightmare
12 votes
7
— Good
70%
It’s Beginning to Look a Lot Like Murder
11 votes
7
— Good
34%
Computer Beach Party
10 votes
7
— Good
67%
Wheels of Beauty
4 votes
7
— Good
73%
How to Live Your Best Death
3 votes
7
— Good
70%
Lush: A Far From Home Movie
2 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup