trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
dobata
8
followers
Bulgaria
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
487
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
7
8
9
83%
Guardians of the Galaxy
96,291 votes
7
— Good
85%
Interstellar
72,193 votes
7
— Good
81%
The Avengers
65,233 votes
7
— Good
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,154 votes
7
— Good
75%
Wonder Woman
56,411 votes
7
— Good
79%
John Wick
51,045 votes
7
— Good
75%
Frozen
48,115 votes
7
— Good
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,142 votes
7
— Good
77%
Get Out
40,963 votes
7
— Good
76%
Baby Driver
39,701 votes
7
— Good
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,550 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,645 votes
7
— Good
69%
Thor: The Dark World
35,756 votes
7
— Good
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,040 votes
7
— Good
80%
Big Hero 6
34,276 votes
7
— Good
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,148 votes
7
— Good
77%
The Revenant
33,806 votes
7
— Good
75%
Now You See Me
33,503 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,112 votes
7
— Good
80%
Gone Girl
32,619 votes
7
— Good
81%
Shutter Island
32,539 votes
7
— Good
78%
Despicable Me
32,500 votes
7
— Good
78%
X-Men: Days of Future Past
31,426 votes
7
— Good
75%
Finding Dory
30,358 votes
7
— Good
75%
Gravity
29,722 votes
7
— Good
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,196 votes
7
— Good
73%
Cars
26,662 votes
7
— Good
83%
The Departed
25,249 votes
7
— Good
76%
300
25,061 votes
7
— Good
74%
I Am Legend
24,882 votes
7
— Good
76%
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
24,745 votes
7
— Good
77%
La La Land
24,710 votes
7
— Good
70%
Minions
24,412 votes
7
— Good
77%
Skyfall
24,160 votes
7
— Good
76%
Sherlock Holmes
24,096 votes
7
— Good
74%
Brave
24,050 votes
7
— Good
77%
Men in Black
23,961 votes
7
— Good
78%
Star Trek Into Darkness
23,302 votes
7
— Good
80%
The Terminator
22,759 votes
7
— Good
74%
Pirates of the Caribbean: At World's End
22,570 votes
7
— Good
80%
The Bourne Identity
22,342 votes
7
— Good
72%
Oblivion
21,653 votes
7
— Good
74%
Monsters University
21,556 votes
7
— Good
76%
Kick-Ass
21,365 votes
7
— Good
79%
Casino Royale
21,224 votes
7
— Good
76%
The Equalizer
21,196 votes
7
— Good
76%
Rise of the Planet of the Apes
20,939 votes
7
— Good
76%
Watchmen
20,918 votes
7
— Good
75%
Mission: Impossible - Rogue Nation
20,862 votes
7
— Good
73%
I, Robot
20,436 votes
7
— Good
79%
Ghostbusters
20,362 votes
7
— Good
76%
Kung Fu Panda
20,145 votes
7
— Good
83%
Aliens
20,115 votes
7
— Good
76%
The Big Short
20,021 votes
7
— Good
79%
Shaun of the Dead
19,579 votes
7
— Good
77%
Drive
19,549 votes
7
— Good
66%
Godzilla
19,270 votes
7
— Good
77%
Nightcrawler
18,726 votes
7
— Good
77%
Taken
18,545 votes
7
— Good
69%
Charlie and the Chocolate Factory
18,235 votes
7
— Good
1
2
3
7
8
9
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup