trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
dobata
8
followers
Bulgaria
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
40
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Homeland
24,474 votes
7
— Good
84%
House of Cards
24,255 votes
7
— Good
79%
Orange Is the New Black
22,985 votes
7
— Good
86%
Dark
17,096 votes
7
— Good
77%
Marvel's Jessica Jones
14,895 votes
7
— Good
85%
Shameless
14,654 votes
7
— Good
83%
White Collar
10,068 votes
7
— Good
82%
Love, Death & Robots
9,800 votes
7
— Good
81%
Penny Dreadful
8,302 votes
7
— Good
79%
Misfits
8,070 votes
7
— Good
87%
Adventure Time
7,045 votes
7
— Good
78%
The Man in the High Castle
6,817 votes
7
— Good
85%
Rome
6,792 votes
7
— Good
81%
Eureka
6,243 votes
7
— Good
81%
Malcolm in the Middle
6,098 votes
7
— Good
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,030 votes
7
— Good
82%
The Night Of
5,889 votes
7
— Good
77%
The Sinner
4,854 votes
7
— Good
80%
After Life
4,673 votes
7
— Good
71%
The Last Man on Earth
4,460 votes
7
— Good
73%
The 4400
2,867 votes
7
— Good
79%
Godless
2,789 votes
7
— Good
76%
House of Lies
2,476 votes
7
— Good
73%
Castle Rock
2,429 votes
7
— Good
77%
3rd Rock from the Sun
2,052 votes
7
— Good
80%
Party Down
1,748 votes
7
— Good
75%
Portlandia
1,320 votes
7
— Good
76%
The Powerpuff Girls
1,234 votes
7
— Good
75%
Crashing
1,159 votes
7
— Good
81%
Babylon Berlin
998 votes
7
— Good
78%
BrainDead
927 votes
7
— Good
77%
Conan
784 votes
7
— Good
81%
Studio 60 on the Sunset Strip
762 votes
7
— Good
69%
Johnny Bravo
729 votes
7
— Good
77%
The Grim Adventures of Billy & Mandy
668 votes
7
— Good
82%
Horace and Pete
638 votes
7
— Good
69%
Happy Tree Friends
320 votes
7
— Good
79%
Hit & Miss
305 votes
7
— Good
80%
The Adventures of Brisco County Jr.
233 votes
7
— Good
70%
Tripping the Rift
174 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup