Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Jaye
7
Followers
7
Following
:dizzy:
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
31
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Sherlock
48,017 votes
6
— Fair
91%
Avatar: The Last Airbender
19,315 votes
9
— Superb
87%
Doctor Who
18,922 votes
7
— Good
79%
Elementary
12,717 votes
8
— Great
82%
Sense8
11,570 votes
8
— Great
82%
The Legend of Korra
9,610 votes
9
— Superb
88%
Gravity Falls
8,284 votes
9
— Superb
81%
Bob's Burgers
7,524 votes
9
— Superb
87%
Adventure Time
7,232 votes
9
— Superb
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,298 votes
9
— Superb
83%
What We Do in the Shadows
4,917 votes
9
— Superb
82%
Veep
4,767 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Over the Garden Wall
4,313 votes
9
— Superb
87%
Batman: The Animated Series
3,236 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Farscape
3,086 votes
9
— Superb
84%
Derry Girls
2,703 votes
9
— Superb
84%
Babylon 5
2,346 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Doctor Who
2,040 votes
8
— Great
84%
Justice League
1,875 votes
9
— Superb
74%
Xena: Warrior Princess
1,811 votes
8
— Great
81%
X-Men: The Animated Series
1,755 votes
9
— Superb
80%
The Dark Crystal: Age of Resistance
1,228 votes
9
— Superb
81%
Spider-Man: The Animated Series
1,221 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Ghosts
1,175 votes
8
— Great
77%
Ghosts
1,133 votes
8
— Great
83%
The Killing
1,104 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Infinity Train
884 votes
9
— Superb
81%
Gentleman Jack
697 votes
9
— Superb
86%
Sherlock Holmes
470 votes
9
— Superb
76%
A Touch of Cloth
304 votes
8
— Great
67%
Drive
182 votes
1
— Weak Sauce :(
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch