trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
dorin4inter
2
followers
Brasov. Romania
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
75
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,487 votes
8
— Great
86%
Peaky Blinders
16,316 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,438 votes
8
— Great
85%
Shōgun
4,414 votes
8
— Great
85%
The Expanse
13,026 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,932 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,153 votes
8
— Great
85%
Friends
41,488 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,464 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,697 votes
8
— Great
83%
The Americans
8,947 votes
8
— Great
82%
Sense8
11,411 votes
8
— Great
82%
The Last Kingdom
5,517 votes
8
— Great
82%
Hell on Wheels
3,814 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,857 votes
8
— Great
81%
The Mentalist
12,351 votes
8
— Great
81%
Bob's Burgers
7,358 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,821 votes
8
— Great
81%
The Lost Room
1,928 votes
8
— Great
80%
Killing Eve
6,293 votes
8
— Great
80%
Good Omens
6,936 votes
8
— Great
79%
Elementary
12,597 votes
8
— Great
79%
Grimm
10,376 votes
8
— Great
79%
11.22.63
6,277 votes
8
— Great
78%
Into the Badlands
3,383 votes
8
— Great
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,421 votes
8
— Great
78%
Counterpart
2,279 votes
8
— Great
78%
Lethal Weapon
2,877 votes
8
— Great
78%
Travelers
3,826 votes
8
— Great
78%
Star Wars Rebels
3,425 votes
8
— Great
78%
The Man in the High Castle
6,826 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,100 votes
8
— Great
77%
12 Monkeys
4,629 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agent Carter
6,927 votes
8
— Great
77%
Humans
3,664 votes
8
— Great
77%
Limitless
5,780 votes
8
— Great
77%
Whitechapel
538 votes
8
— Great
77%
Foundation
5,275 votes
8
— Great
77%
Gotham
15,224 votes
8
— Great
77%
Continuum
7,244 votes
8
— Great
76%
Hawaii Five-0
5,025 votes
8
— Great
76%
Mankind: The Story of All of Us
99 votes
8
— Great
76%
American Dad!
8,374 votes
8
— Great
75%
Cardinal
619 votes
8
— Great
75%
Devs
3,166 votes
8
— Great
75%
The Last Ship
5,589 votes
8
— Great
75%
3 Body Problem
4,005 votes
8
— Great
75%
Rise of Empires: Ottoman
601 votes
8
— Great
75%
Blindspot
6,767 votes
8
— Great
74%
Star Trek: Discovery
8,566 votes
8
— Great
74%
La Femme Nikita
470 votes
8
— Great
74%
The Bridge
1,581 votes
8
— Great
74%
Falling Skies
9,105 votes
8
— Great
74%
DNA
75 votes
8
— Great
73%
Harper's Island
1,401 votes
8
— Great
73%
Titans
5,710 votes
8
— Great
73%
Hunted
837 votes
8
— Great
73%
Tales from the Loop
1,433 votes
8
— Great
73%
Bodies
1,854 votes
8
— Great
72%
Age of Samurai: Battle for Japan
316 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup