trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Dave McAlister
VIP
7
3
followers
The City of the Imp
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
238
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
92%
Breaking Bad
97,112 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
52,819 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,092 votes
8
— Great
86%
The Office
27,276 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
25,978 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,793 votes
7
— Good
84%
House of Cards
24,204 votes
8
— Great
84%
The Boys
23,941 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
22,946 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,613 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,386 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,073 votes
6
— Fair
84%
Community
20,227 votes
2
— Terrible
77%
The 100
20,072 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,423 votes
7
— Good
87%
Doctor Who
18,659 votes
6
— Fair
90%
Firefly
17,579 votes
8
— Great
91%
Band of Brothers
16,500 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,207 votes
6
— Fair
80%
Loki
15,622 votes
6
— Fair
77%
Marvel's Jessica Jones
14,842 votes
7
— Good
88%
Battlestar Galactica
14,113 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,617 votes
8
— Great
85%
The Expanse
12,942 votes
3
— Bad
82%
24
11,221 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,788 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,171 votes
7
— Good
73%
Moon Knight
9,539 votes
6
— Fair
71%
Marvel's Luke Cage
9,215 votes
7
— Good
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,096 votes
7
— Good
62%
Marvel's Iron Fist
8,787 votes
6
— Fair
75%
Star Trek: Discovery
8,475 votes
6
— Fair
87%
Star Trek: The Next Generation
8,264 votes
8
— Great
73%
Hawkeye
8,093 votes
6
— Fair
79%
Misfits
8,050 votes
8
— Great
82%
Black Sails
7,796 votes
8
— Great
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,377 votes
6
— Fair
69%
Obi-Wan Kenobi
7,193 votes
5
— Meh
70%
Marvel's The Defenders
7,127 votes
7
— Good
69%
The Book of Boba Fett
7,083 votes
6
— Fair
75%
Lost in Space
6,887 votes
7
— Good
80%
Good Omens
6,887 votes
7
— Good
78%
The Man in the High Castle
6,801 votes
7
— Good
79%
Reacher
6,446 votes
8
— Great
82%
Star Wars: Andor
6,297 votes
7
— Good
73%
What If...?
6,127 votes
6
— Fair
79%
Merlin
6,104 votes
7
— Good
82%
Fallout
6,024 votes
8
— Great
76%
Lupin
5,965 votes
7
— Good
77%
The Sandman
5,893 votes
7
— Good
78%
The Orville
5,830 votes
8
— Great
75%
Young Sheldon
5,798 votes
7
— Good
58%
She-Hulk: Attorney at Law
5,788 votes
8
— Great
78%
Bodyguard
5,739 votes
7
— Good
76%
Russian Doll
5,685 votes
7
— Good
84%
The Pacific
5,640 votes
7
— Good
74%
Designated Survivor
5,628 votes
7
— Good
82%
The Last Kingdom
5,485 votes
8
— Great
73%
Sleepy Hollow
5,249 votes
6
— Fair
76%
His Dark Materials
5,114 votes
7
— Good
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup